Skocz do zawartości
Forum

Wkurwią mnie zachowanie szefa do mojej żony


Gość Alan

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie i co radzicie kobietki,

Mamy naprawdę fajna pracę, na początku cieszyłem się z miłego przyjęcia i miłej atmosfery, pomocy zawsze nqwrt poza praca ale ostatnio już się wkurwilem

Szef przywozi za darmo dla mojej dziewczyny to czekoladki to papieroski to coś innego. Zawsze oferuje się ze za darmo ja gdzieś zawiezie jeśli potrzebuje, proponuje jej piwo, wyjazdy, robi to co ona lubi.. Wie co lubi i to samo robi . Chwali się kasa, zawsze ja bierze na bok i z nią gada w trakcie pracy a ja zapierdalam. Ostatnio jak mnie nie było ponoć chciał żeby usiadła mu na kolano. Wkurzyłem sie

Ta praca jest idealna ze względu na jej zdrowie, i dobrze płatna też i nie chcemy rezygnować ale jak u temperować szefa, boję się że mu wpierdol w ciemnym kacie i tyle z tego będzie, to jest gruba ryba ale mam to gdzieś

Odnośnik do komentarza
Gość Na Schwał

Zamiast irytować się zachowaniem szefa, lepiej poobserwuj zachowanie swojej panny. Jeśli przyjmuje te wszystkie adoracje i nie stawia mu granic, to nawet z nią nie dyskutuj. A szefowi podziękuj, że uchronił cię przed zmarnowaniem sobie życia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...