Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Aplikacje smarftonowe związane ze zdrowiem


Gość Nataliii

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.09.2021 o 21:40, Gość Nataliii napisał:

Czy znajdę tu opinie użytkowników aplikacji zdrowotnych które instaluje się na telefonie w celu posiadania wszystkich badan i zaleceń przez lekarzy, wyniki badan i zdalne pomiary?

Tak, osobiście polecam aplikacje MojeZdrowie24. Według mnie jest spoko.

Odnośnik do komentarza

Też mam dobre zdanie na temat tej aplikacji mojezdrowie24, ogólnie bardzo wygodne rozwiązanie jeśli lubisz funkcjonalność i najlepiej jak wszystko jest w chmurze i będą w dowolnym miejscu można sobie sprawdzić kiedy są kolejne wizyty, mieć badania i całą dokumentację medyczną pod ręką i też jak jakieś niepokojące objawy się pojawiły to od razu zapisać a później skonsultować.

Odnośnik do komentarza

może rok temu, jak pisali  wyżej, apka moje zdrowie była słaba, brakowało trochę funkcji. Ale ściągnęłam ponownie jakieś parę miesięcy temu i powiem, że byłam pozytywnie zaskoczona. W aplikacji zrobili dużo poprawek: zniknęły bagi, dodali nowych funkcji. polecam ? 

Odnośnik do komentarza

U mnie sprawdziła się aplikacja MojeZdrowie24. Poleciła mi ją córka. Świetna jest. Mam w niej zgromadzone wszystkie moje wyniki badań, pomiary poziomu cukru, ciśnienia krwi. A także mogę umówić się do lekarza online. Jedyny minus jaki zauważyłem to że jest mało lekarzy z mniejszych miejscowości. Reszta funkcji jest super.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...