Skocz do zawartości
Forum

Lęk przed mężczyźni


Gość Kobieta

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem. Chodzi o to, że wstydzę się mężczyzn. Stresuję mnie gdy mam z jakimś chłopakiem się spotkać. Nie wspomnę gdy na dodatek jeszcze mi się podoba, wtedy to już dramat. Tak mnie to stresuje, ze mnie aż ściska w żołądku i gardle. Głupio się czuje gdy mamy isc przykład do restauracji, bo nie potrafię nawet kęsa zjeść ze stresu :(. Przez to często odnawiam zaproszenia od chłopakow. Chciałabym z nimi swobodnie nawiązywać relację. Zazdroszczę dziewczyną jak potrafią kokietować mężczyzna, a ja przez ten lęk wychodzę na sierotę.  Ciężko mi z tym żyć, nie wiem co mam robić. Pomocy!

 

Odnośnik do komentarza

Wyobraź sobie, że chłopaka z którym idziesz na randkę znasz od lat. Przekonaj o tym siebie. Albo zrozum, że on cię zaprosił bo jesteś fajna. Bo jesteś taka jaka jesteś. Nie krępuj się. Niech będzie, że on o ciebie zabiega.

Ten cały stres jest w twojej głowie.

Więcej luzu.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.09.2021 o 18:00, Gość Kobieta napisał:

Ciężko mi z tym żyć, nie wiem co mam robić. Pomocy!

Ja bym zaczęła od podłoża jakim jest dzieciństwo. Jakie relacje miałaś z ojcem? Jakie relacje miała mama z tatą? Czy  i jakie miałaś kontakty z innym mężczyzną w rodzinie oprócz taty (wujkiem, dziadkiem)? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Nie martw się,  to Ci przejdzie. Jak spotkasz tego Jedynego, poczujesz się w jego obecności komfortowo:) na razie proponuje, abyś nie tylko chodziła na randki a zaczęła po prostu kolegowac się z chłopakami.  Randki to zawsze stres a w relacji kolezenskiej, na luzie, z pewnością łatwiej Ci będzie oswoić się z mężczyznami. Znajdź sobie chociaż jednego kolegę na spacery, obiady, kino itd, pobadz jego towarzystwie od razu nie wyobrazajac sobie, że zamieszkacie razem i wyprawicie huczny ślub a od razu poczujesz roznice;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...