Skocz do zawartości
Forum

Depresja


Gość Olinek okrąglinek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olinek okrąglinek

Mam 45 lat jestem samotną matką z bliźniaczkami ,borykam się z głęboką depresja chyba od kilku lat,nie umiem sobie już zorganizować życia. Siedzę sama w domu oglądam a właściwie słucham tv  non stop. Niestety dopadła mnie choroba a właściwie dwie neuropatia w  nogach i rękach a także mam do wymiany stawu biodrowego i kolanowy ,nie mogę chodzić sprzątać ,zmywać wszystko niestety wymaga użycia nóg a te bolą nie miłosiernie....W związku z moimi chorobami biorę bardzo mocne leki ,które niestety zapijam alkocholem  .Mam już tak dość takiego życia chciałabym wrócić do siebie takiej jaką byłam przed choroba żywą, otwartą, wszędzie było mnie pełno a przede wszystkim szczęśliwą .Teraz to jestem wrakiem człowieka . Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Zapisz się proszę na terapię, a może nawet do psychiatry po leki lub na terapię AA (jeśli już nad piciem nie panujesz). Wiem co to ból bo w tym roku mam go w nadmiarze. Dlatego mówię, że po nocy przychodzi dzień... tylko odsłon okno i przekonaj się o tym, daj sobie szanse na zobaczenie słońca. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...