Skocz do zawartości
Forum

Co się dzieje?!


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry

Opiszę tak w skrócie mój życiorys życia. Mam 28 lat 

Miałem miłość, w młodzieńczych latach byłem z ex byłą 6 lat i rozpadło się. Pogodziłem się z tym, ale w dzisiejszej nocy miałem sen z byłą ex.. Czemu ? po 5 latach mi się przyśniła, aż mnie zabolało to wszystko.. Spotykałem się po rozstaniu z kobietami, ale jakoś nic nie wychodzi. Popadłem w pracoholizm chciałem odpocząć od kobiet... Jeździłem po polsce w delegacjach robota i robota... Wróciłem na stare śmieci, warsztat hobby i praca... Stwierdziłem, że jakoś nie mogę nikogo poznać tutaj wyemigrowałem za granicę ucieczka. Tam pracowałem po 10-12 godz dziennie, aby zapomnieć i miałem cel żeby jakoś dom budować, biznes. I nagle popadłem w jakiś dół jak wróciłem do polski, ale po co budować dom, biznes czy co tam, jak nie mam dla kogo ? Przesiedziałem teraz lato w polsce, zloty imprezy, ale jakoś nie moge się odnaleźć. Koledzy wszyscy mają rodzinę, kobiete a ja co nic ? Tam jakieś auta warsztat, dorabiam. Ale co mi z tych pieniędzy jak nie mam szczęścia. Nawet już się zaniedbałem piwkuje itp... Na dniach pewnie wracam zagranicę bo tutaj to mi się nie dobrze robi. Może ktoś coś doradzi jak się zmotywować ? Nie jestem głupim, brzydkim facetem, bo dużo słyszałem od koleżanek itp.. Tylko mój charakter jest troszkę nerwowy. I nie mogę się pogodzić z tym w szkole średniej miałem tyle koleżanek itp.. a moja była zakazała ze mną gadać. Zrobiła ze mnie pantoflarza. Straciłem lata swojej młodości co każdy się bawił itp.. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2021 o 17:29, Jacobbson napisał:

Może ktoś coś doradzi jak się zmotywować ?

Może mieć jakiś cel w życiu i dążyć do niego? Może Polubić własne towarzystwo, wybaczyć sobie, polubić się. Może zacząć żyć tu i teraz a nie przeszłością? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Duparomana

Jacobson jesteś nerwowy czasem to fakt,? brzydki nie jesteś, za dużo syropu zmienia człowieka nie wvpieroga zapamiętaj sobie. Po za tym masz coś w sobie z dziecka, ojca, mentora i czasem zajoba haha jsk każdy. Zresztą byś tu nie pisał swoich problemów tylko byś je rozkminic sam?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...