Skocz do zawartości
Forum

Lekarzu, nie jesteś lepszy od innych ludzi!


Gość Iksińska

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w aptece stałam w kolejce za młodym, jak się okazało później lekarzem. Kolejnym lekarzem, któremu  WYDAJE SIĘ , że wie lepiej, skończył lepsze studia, jest lepszy. Lepszy od pielęgniarki, dentysty, farmaceuty, analityka, architekta, sprzedawcy, kierowcy....Podziwiam panią farmaceutkę za cierpliwość choć i jej w pewnym momencie trochę widziałam puściły nerwy,  i i tak spokojnie, ale trochę go zgasiła. I koniec końców to ona miała rację, a młody lekarz od samego początku obsługiwania go przerywał tekstami typu> "wiem na co to jest", " czy aby na pewno to na receptę" itp. O.K, rozumiem sytuację choroby, ale ciekawe czemu taki nie pójdzie poznęcać się do swojego przełożonego, albo dogada swoim pacjentom...chociaż nie. Ja niestety jako pacjent całkiem niedawno zamiast być fachowo obsłużona, to lekarz zaczął mi opowiadać swoją osobistą sytuację, nawiązując do tego, że mój zawód (też medyczny) jest "gorszy". Żeby nie było wątpliwości. Po tym całym zajściu, gdzie czułam się fatalnie rozmawiałam z kuzynką, która jest psychologiem i potwierdziła moje przypuszczenia, że lekarz w ten sposób "leczy" swoje kompleksy. Także lekarzu...słabo to wygląda. Jeszcze słabiej, kiedy prawie że na wizycie byłam molestowana. Nie chciałam tego jakoś rozgłaszać, ale nie życzę mu młodych pacjentek- dla ich dobra. Wiem, że są też  lekarze, którzy są dobrymi ludźmi i dobrymi specjalistami i też do takich chodzę. LUDŹMI< bo to się liczy. Jesteś tak dobry, jak DOBRYM JESTEŚ CZŁOWIEKIEM< w innym przypadku, twoje tytuły Cię nie przyozdobią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...