Skocz do zawartości
Forum

Po co oni tkwią w tym układzie??


Gość Zupa bom

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomych. Obydwoje znam dobrze. On typ depresyjny narzekający, ona wesoła aktywna mądra.  Przeciwieństwa. 

On ja oszukiwał od początku. I dalej to robi. Za to ona się nad nim znęca - myślę że trochę przesadza ale to jej sprawa. Wyzywa go, poniża, opluje i  popchnie. Usprawiedliwia to jego nieszczeroscia i brakiem chęci zmian. Wiem że nie jest psychopatka widocznie emocje wychodzą spod kontroli. Natomiast zastanawia mnie jego postawa. Wie w czym tkwi problem i nie chce tego zmienić, a jednak tkwi w tym związku. Czemu on jej nie zostawi??? Nawet się nie odzywa gdy ona go obraża  itd.. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.08.2021 o 14:00, Gość Zupa bom napisał:

Czemu on jej nie zostawi???

Jest prawdopodobnie uzależniony emocjonalnie od niej, ma b.niskie poczucie wartości, może zerową samoocenę a tym samym podatny na manipulacje. Tylko po co Ci ta wiedza? Nie masz własnego życia? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.08.2021 o 18:15, Javiolla napisał:

Jest prawdopodobnie uzależniony emocjonalnie od niej, ma b.niskie poczucie wartości, może zerową samoocenę a tym samym podatny na manipulacje. Tylko po co Ci ta wiedza? Nie masz własnego życia? 

Bo może ktoś pisze o sobie? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.08.2021 o 20:18, Gość Sabina napisał:

Bo może ktoś pisze o sobie? 

Możliwe, ale tym bardziej pytanie jest adekwatne, bo skoro jest zmanipulowany, uzależniony emocjonalnie to jednocześnie nie ma własnego życia. Oby tylko z tej wiedzy należycie skorzystał ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Aminoduparomana

Zupa bom. Chętnie wysłucha twojej strony w danej sprawie (wtajemniczona) . Być może się mylę, ale co tam. Hyba by było fajnie po mimo wszystko powiedzieć prawdę. Podobno ci nawartosciowsi ludzie grają fer wobec ludzi których cenią lub lubią za to że coś cennego wnieśli w ich życie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...