Skocz do zawartości
Forum

bezsenność


Gość jaki sposób

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaki sposób

boję się, że stracę pracę. Teraz straciłam jedną i szukałam następnej, więc spanie po 3-5godz.tak mi nie doskwierało, ale  być może od września coś znajdę i wtedy będę musiała dać radę wstać o 5.30. Po mobbingu w poprzedniej psychiatra przepisał mi lek do stałego brania, ale starałam się nie brać nic, bo mając dzieci pod opieką bałam się odpowiedzialności karnej. Czy komuś z was pomogły np. spacery?

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2021 o 20:22, Gość jaki sposób napisał:

psychiatra przepisał mi lek do stałego brania, ale starałam się nie brać nic, bo mając dzieci pod opieką bałam się odpowiedzialności karnej. Czy komuś z was pomogły np. spacery?

Za bardzo nie rozumiem jaka odpowiedzialność karna miałaby być za branie leków psychiatrycznych? Same spacery to za mało skoro masz aż taką traumę za sobą. Spacer to powinna być normalna codzienna rzecz -owszem- tak więc nie neguję, ale to nie lek na nerwice i lęki. A myślałaś o terapii? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość jaki sposób

majac dzieci pod opieka moge inaczej reagowac i cos przeoczyc. Terapia kosztuje, nie rusze bez niej, wiem. Ale mam tez matke, ktora latami wiedzac o moich problemach potrafi mi co jakies czas powiedziec h..ci w d.. albo szlag ci na pysk. Mojemu bylemu pracodawcy nie przeszkodzilo nawet to, ze narazil bezpieczenstwo dzieci (to byly dzieci zdemoralizowane juz w domach, zaniedbane, szczegolnie wymagajace). Dwie kanalie na panstwowym cycku zrobily ze mnie worek treningowy, jedna psychopatka a druga klepiaca swoim nazwiskiem wszystko co tamta zrobi, bo wie, ze psychopata wybrnie z kazdej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Piszesz tak chaotycznie, że nie wadomo o co Ci chodzi. Masz większy problem, nie tylko że spaniem, dlatego wybierz się do psychiatry, to nic nie kosztuje. Miałaś leki, powinnaś je brać, sama nie powinnaś ich odstawiać i  poczekać na terapię na nfz. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...