Skocz do zawartości
Forum

Poznam pozytywną osobę


Gość Tyna18

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie poznałabym jakąś osobę z Łodzi i niedalekich okolic, tak do pogadania, spędzenia razem czasu, pójścia na spacer, rower, kawę,  do teatru, na zakupy...
Przyznam, że mam tutaj w okolicy w zasadzie jedną koleżankę, ale że obie już jesteśmy w wieku po 30 to są też inne sprawy, nie zawsze się zgadamy, zresztą ona ma faceta i z nim też spędza część wolnego czasu. Kolejne osoby są...na telefon bo mieszkamy trochę daleko od siebie. Ogólnie lubię spędzać też czas sama, ale czasem wyszłabym nawet na zwykły spacer a z kimś zawsze milej. Nie ukrywam- znam to forum bo ....jak każdy mam jakieś tam swoje problemy. Jestem ekstrawertyczką, podobno na co dzień spokojną ?, trochę gadułą, lubiącą zwierzęta. Nie określam kogo chciałabym poznać, jedynie może chciałabym aby była to osoba w wieku ok 30 lat (maks. 34 lata), z moich okolic aby było możliwe spotkać się o w miarę podobnych zainteresowaniach.

Odnośnik do komentarza

Ale... Po pierwsze nie jest to forum matrymonialne, po drugie, jeśli myślisz, że znajdziesz tu  przyjaciółkę tym bardziej faceta do pogadania /to nie leży w ich naturze/, to jesteś błędzie. Jedynie może ktoś wykorzystać Twoją naiwność. 

Sama angażuj się  jakieś przedsięzięcia, wolontariat itp, i poznawaj ludzi w realu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2021 o 21:43, Gość ka-wa napisał:

Ale... Po pierwsze nie jest to forum matrymonialne, po drugie, jeśli myślisz, że znajdziesz tu  przyjaciółkę tym bardziej faceta do pogadania /to nie leży w ich naturze/, to jesteś błędzie. Jedynie może ktoś wykorzystać Twoją naiwność. 

Sama angażuj się  jakieś przedsięzięcia, wolontariat itp, i poznawaj ludzi w realu. 

 

 

Dzięki za odpowiedź. Nie napisałam, że szukam mężczyzny- wiem, że nie jest to forum matrymonialne. Możliwe, że nie znajdę, ale uznałam, że jednak warto spróbować. Raczej nie dam się wykorzystać.  

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gość Tyna 18 napisał:

Raczej nie dam się wykorzystać.  

Miałam na myśli to, że bardzo ryzykowne jest wchodzenie w takie relacje, bo ktoś będzie udawał kogoś innego, zdobędzie Twoje zaufanie, a potem się od Ciebie nie odczepi, jak stwierdzisz, że taka relacja Ci nie odpowiada. Jednym słowem, wybrałaś złą drogę i możesz się srogo zawieść. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...