Skocz do zawartości
Forum

Dziwne emocje i strach.


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.

Mam 25 lat. Ogólnie moje problemy zaczęły się 5 lat temu kiedy dostałam pierwszego ataku paniki. Do tego doszli myśli egzystencjalne. Paniczny strach przed śmiercią. Po 2 latach terapii przeszło. Rok temu po ciężkich przejściach w pracy wszystko wróciło. Trafiłam na oddział dzienny na terapie grupowa gdzie stwierdzono u mnie osobowość chwiejna emocjonalnie.  Po zakończeniu terapii jestem już około miesiąca. Czekam Na termin terapii indywidualnej. 
Od kilku dni mam dziwne uczucie pustki w środku, strachu, jakby mroku który mnie ogarnia. Strach ze jak zasnę to umrę. Dziwne uczucie ze coś się stanie. Nie jesT to ciągły stan ale pojawia się raz na jakiś czas. Ale przez to nie mogę spać bo boje się zasnąć… 

Dzisiaj po dość intensywnym dniu wróciłam do domu w nocy. I znow te myśli. Boje się ze się uduszę a tylko gardło mnie boli bo wysilałam głos. Niepokój, uczucie jakby wyrzutów sumienia…. 
 

Biorę doxepin i escitalopram i ostatnio przeczytałam ze nie powinno się łączyć tych leków, wiec doszedł dodatkowy strach ze zapadnę w śpiączkę przez to połączenie itd… 

 

Psychiatra na urlopie wiec wizyta za jakiś miesiąc, a leki tak zapisali mI na oddziale dziennym wiec wszystko moja głowa zwala na to…. I się boje cały czas. Przy braniu tabletek prawie płacze.

Można je łączyć ??

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...