Skocz do zawartości
Forum

Gwałt?


Gość Milena

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 
Nie wiem czy powinnam o tym pisać. Nie wiem czy jeśli naprawdę okaże się że to moja wina że to ja sprowokowałam jego czy wytrzymam  ale czas ze bym może wymusiła to z siebie bo nie daje mi to żyć a nie mam komu o tym powiedzieć jeśli nie powinnam to przepraszam . 
Byłam kilka lat temu w zawiązku z pewnym mężczyzna ( nie wiem czy on jest wart tego słowa). Ogólnie źle wspominam ten czas bo przeszłam koszmar. Jakieś kilka miesięcy po zerwaniu raczej ucieczce od niego przypomniało mi się że nie zabrałam ważnych dokumentów z mieszkania w którym razem mieszkaliśmy. Postanowiłam że pójdę po nie dlatego że minęło tyle czasu on dał spokój z przepraszaniem itd. Poszłam w pościł mnie do środka i mówił żebym chwilę zaczekala on poszuka  , znalazł dokumenty ale nie chciał mnie wypuścić. Zaczęłam się śmiać bo gdy się stresuje tak reaguje. Po suwal się coraz dalej zaczął ściągać ze mnie ubrania. Nie wiedziałam co się dzieje śmiałam się mówiłam że niech nie żartuje sobie, że nie jesteśmy już razem i że chyba jest chory itd. Ja ubierałam się  i próbowałam uciec on łapał mnie i ściągał i tak w kółko aż nagle chwycił dość mocno i rzucił mnie na łóżko krzyczałam że nie nie chce szarpałam sie z nim.Gdy nie miałam już siły się uwolnić prosiłam Boga żeby już dal mi spokój żeby już skończył. Po tym wszystkim to on się śmiał powiedział że miał prawo bo byłam jego kobieta. Wzięłam dokumenty i uciekałam z tamtąd. Biegłam nie wiedziałam co się stało , przechodni pytali czy w czymś mają mi pomoc. Czułam się jak szmata i czuje do tej pory. Czuje się winna pomimo że błagałam żeby tego nie robił. Byłam już w związku z innym mężczyzna i czuje się jak szmata która zdradziła. Bo nie potrzebnie tam poszłam, nie sądziłam że on może być do tego zdolny bo miał już dziewczynę. Do dzisiejszego dnia czuje się jak zero. I czekam tylko aż karma do mnie wróci. Bo czuje jakbym zdradziła jakbym ja zawiniła. Że może go sprowokowalam. Nie wiem co mam już myśleć to nie daje mi spokoju. A zdarzyło się to 3 lata temu. Był to gwałt ale ja nie mogę przestać czuć się winna. Bo nie jestem pewna czy to nie ja zawiniłam czymś. Teraz wiem dlaczego tak wiele dziewczyn nie chce isc na policję bo nie są wstanie, czują się winne, czują się jak gówno i się wstydzą i boją. Nie wiem czy mogę o tym pisać .. Jeśli nie powinnam to usunę to. Przez to wszystko stałam się straszna nie potrafię już ufać nawet mojemu mężowi. Przez to co przeszłam boję że będę coraz gorsza bo stałam się agresywna. Nie wiem czuje się niczym. Zrozumiałam że to od tego czasu właśnie mam problem z orgazmem.  Staram się żyć normalnie ale ciągle czekam na Karme że mój mąż mnie zdradzi i jestem przez to strasznie zazdrosna. I mam niska samoocenę.Jak sobie poradzić. Zwłaszcza że czuje się winna. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Milena napisał:

Był to gwałt ale ja nie mogę przestać czuć się winna

bo kobiety są zawsze i wszystkiego winne, każda z was sobie myśli, ze wam sie wszystko należy i mamy żyć akceptując wasze wymagania i wariactwa, nigdy sie nie mówi w telewizji o dyskryminacji mężczyzn i naszych sprawach, tylko wasze kobiece potrzeby sie liczą, a jak mężczyzna zgwałci, czyli siłą sobie weźmie niewielką rzecz, to niby stała sie wielka krzywda.

3 godziny temu, Gość Xenia500 napisał:

Wynajmij kilku panow odp. postury, aby zgwałcili go w d.pe.

Logika kobieca... niby dlaczego mieli by go gwałcić mężczyźni, a nie kobieta?

Odnośnik do komentarza

Nie ma wątpliwości, że to był gwałt. 

9 godzin temu, Gość Milena napisał:

Teraz wiem dlaczego tak wiele dziewczyn nie chce isc na policję bo nie są wstanie, czują się... winne,  się wstydzą i boją.

Tak niestety jest, a powinno być odwrotnie, dlatego powinnaś korzystać z terapii, bo gwałt odciska takie piętno, że możesz jeszcze borykać się z depresją. Musisz to zostawić za sobą i się nie obwiniać, bo nie było tu Twojej żadnej winy.

Dobrze, że napisałaś, wierzę, że będziesz w stanie otworzyć się przed terapeutką i sobie pomóc. 

Żebyś wiedziała, że się przewrócisz, to byś usiadła. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. 

Odnośnik do komentarza

Wszystkim gwalcicielom niewazne w jakich okolicznosciach skrxywdzili kobietę powinni obciac jaja ale na początku powinni Panowie lubiący sex( tylko ostry) ich zgwalcic w tyłek tak byBYLO IM DOBRZE.. napewno by im się spodobało.. bo to fajny sex w bólu, przymusu..

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gość Oka napisał:

Wszystkim gwalcicielom niewazne w jakich okolicznosciach skrxywdzili kobietę powinni obciac jaja ale na początku powinni Panowie lubiący sex( tylko ostry) ich zgwalcic w tyłek tak byBYLO IM DOBRZE.. napewno by im się spodobało.. bo to fajny sex w bólu, przymusu..

tobie powycinac pokoleji wszystko

Odnośnik do komentarza

IncelWwo- Człowieku. Jeśli aż tak nienawidzisz kobiet to po co się nimi przejmujesz i zadręczasz?  Czy nie lepiej w takiej sytuacji po prostu o nich zapomnieć i nie myśleć?  Zobacz, że sam sobie szkodzisz ciągle zadręczając się, że żadna Cię nie chce. Bo taka jest prawda... Cała Twoja działalność na tym forum jest przez to, że nie masz powodzenia (cóż tak bywa i nie jesteś jedyny) i jesteś tym sfrustrowany. Ale zamiast pogodzić się z tym to idziesz w zaparte i marnujesz czas na forum zamiast się rozwijać, itd. Ty wychodzisz w ogóle do ludzi? Bo jeśli siedzisz tylko w domu to jak masz kogoś znaleźć? Pomyśl logicznie choć raz w życiu. Z sufitu Ci nie spadnie.  Jesteś trochę jak taki "rolnik" co nie chciało mu się zasiać nasion i potem zdziwiony narzeka i płacze, że mu na polu nic nie rośnie.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

IncelWwo- Człowieku. Jeśli aż tak nienawidzisz kobiet to po co się nimi przejmujesz i zadręczasz

bo nie chce czytać na okrągło i wszedzie tekstów antymęskich

12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czy nie lepiej w takiej sytuacji po prostu o nich zapomnieć i nie myśleć?

nie miałem jeszcze inicjacji seksualnej

12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ty wychodzisz w ogóle do ludzi?

nie interesuje mnie gawędź pospolita ani piwo

12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Z sufitu Ci nie spadnie

no ale dziewczyny mają wszystko darmowo

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Gość napisał:

No cóż. Jesteś mocno zaburzony. I to nie jest aby Ci dowalić tylko realna zachęta abyś się zaczął leczyć. Czy zaczniesz to Twoja sprawa.

Leczyć to sie można na choroby, chociaż przeważnie nie pomaga :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...