Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje cykle trwają zazwyczaj 30 dni +/- jeden dzień.  Odbyłam stosunek w lipcu w drugi dzień płodny jednak miałam okres. W sierpniu tydzień po zakończeniu dni płodnych zauważyłam na bieliźnie śluz zabarwiony na brązowo, utrzymywał się około tygodnia. Później uprawiałam seks w 29dc i później jeszcze kilka razy myśląc, że za kilka dni dostanę miesiączkę. Wszystkie stosunki były zabezpieczone prezerwatywą, której użyliśmy poprawnie, nie pękła i nie zsunęła się. W tamtym miesiącu miałam trzy dni stresu a taķże miałam anginę i brałam antybiotyk. Dziś mija 36dc czyli okres spóźnia się już 6 dzień według kalendarzyka. Lekko bolą mnie piersi, są troszkę większe jak przed okresem, czasem też czuję ból w podbrzuszu, jednak żadnych innych objawów nie mam. Od kilku dni również bardzo się stresuje tym brakiem okresu, do tego stopnia, że nie mogę spać w nocy. Na ciąże zdecydowanie za wcześnie. Dzisiaj planuje kupić test ciążowy, ale zobaczę jak to wyjdzie. Jakie jest prawdopodobieństwo, że to ciąża? Proszę mnie troszkę uspokoić. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...