Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie oraz krew


Gość Karpowichr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karpowichr

Witam, ostatni okres miałam 3-7 sierpnia. Uprawiałem seks z moim chłopakiem 10 oraz 11 sierpnia oraz 24 sierpnia w prezerwatywie. 24 sierpnia podczas zbliżenia zobaczyliśmy brązowe plamienie, które trwało u mnie jakoś 3 dni, następnie miałam krew przez kolejne 2-4 dni (już nie pamiętam dokładnie). Nie wydaję mi się aby to był okres. Podczas tego krwawienia odczuwałam nudności i wymiotowałam oraz ból pleców i brzucha. Trwało to łącznie jakoś 7-8 dni. Dzisiaj już nic mi nie dokucza z tych objawów chociaż dzisiaj boli mnie trochę gardło. Wizytę u ginekologa mam dopiero w następny poniedziałek a jestem niecierpliwą osobą i chciałabym się zapytać, czy te objawy mogą wskazywać na ciąże? Mam tutaj na myśli m.in to krwawienie, które wyczytałam, że może trwać do 3 dni jeżeli to krwawienie implantacyjne. Tylko dlaczego później leciała mi już krew normalnego koloru? Cykle mam raczej regularne i okres trwa zawsze około 5 dni.

Jeżeli to krwawienie implantacyjne to czy może ono trwać 3 dni (kolor brązowy) a następnie kolejne 2-4 dni już krew czy to raczej nie to?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...