Skocz do zawartości
Forum

ujedrnianie biustu


Gość zzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam trochę w sieci jakichś takich propozycji, że można zatroszczyć się o wygląd biustu jak się sięgnie po naturalne suplementy roślinne i nie koniecznie trzeba będzie wybrać się na operacje, żeby biust powiększyć. I tak się zastanawiam czy to faktycznie jest możliwe, może macie jakieś swoje doświadczenia i podzielicie się opiniami.

Odnośnik do komentarza

Mnie do spróbowania Bust Up Line (bust-up.pl) przekonała koleżanka, po tym jak ją spotkałam po

wakacjach i zobaczyłam jak jej biust się przez ten czas zmienił. Spróbowałam i również byłam mocno

zaskoczona tym jak mój biust niesamowicie się może zmienić. Faktycznie jeśli szukacie suplementów,

które mogą odmienić wasze piersi to będzie doskonały wybór.

 

Odnośnik do komentarza

Faktycznie zgadzam się z innymi Paniami, że jednak operacja to już spora ingerencja i osobiście bym się nie decydowała. Dlatego ostatecznie

skorzystałam z porady koleżanki i suplementy od Bust Up (bust-up.pl). Może efekty nie są tak spektakularne jak po operacji, ale ogólnie jestem

zadowolona i jeśli chodzi o efektywność produktu. Powiększenie biustu delikatne, a dodatkowo też super efekt jeśli chodzi o ujędrnienie i

uwydatnienie biustu. Teraz jeszcze dla podtrzymania stosuje kapsułki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...