Skocz do zawartości
Forum

Mam już dość. Muszę się wyprowadzić


Gość Konrad

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam problem przez który już jestem cały siwy. Pół roku temu wróciłem   zagranicy i można powiedzieć "do więzienia" siadla mi psychika gdyż nie miałem możliwości powrotu z powodu pandemii. Pół roku chowam się po kątach nie wychodze z domu mam psychiczna blokadę przed sąsiadami przed znajomymi przed rodzina przed kimkolwiek. Nienawidzę tego miasta miałem już nigdy tu nie zostawać a wyszło jak wyszło i się załamalem. Mam 29 lat mieszkam z rodzicami z wiadomych względów gdyż życie planowałem za granicą ale teraz już nie bardzo mam do czego tam wracać wszystko straciłem przez pandemie prace i mieszkanie. SZUKAM POMOCY! Szukam jakiekolwiek pracy oraz lokum. Jestem chętny na wszystko może znajdzie się ktoś kto by mi pomógł? Uczę się bardzo szybko, a marzy mi się wyjazd gdzieś na wieś pracować zmienić otoczenie zacząć żyć od nowa. Ma ktoś jakiś pomysł co można zrobić? Chce wyjechać gdziekolwiek i mogę robić cokolwiek byle by uciec z tego więzienia. Mam 29 lat 194 cm wzrostu i jestem gotowy na wszystko. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Gość NawetNieWiem

Idź do jakiegokolwiek lekarza rodzinnego, powiedz że masz lęki i chcesz jakiekolwiek SSRI (tego jest od cholery). Bierzesz to 2 tygodnie, po 2 tygodniach znika ci lęk, strach, psychika się uspokaja, chce ci się żyć. Jak taki stan ci wejdzie to życie się już samo zacznie układać bo będziesz otwarty na wszystko i wszystkich, zero negatywnych myśli itp

Odnośnik do komentarza

Drugi raz szukasz pomocy na forum. Tylko trudno jej udzielić w jakiś konkretny sposób przez Internet. Odszukaj swój poprzedni wątek i poczytaj nasze rady. Przeanalizuj je ponownie i może spróbuj wyłuskać jakiś element, punkt zaczepienia do zmiany myślenia.  

W dniu 26.07.2021 o 20:39, Gość Konrad napisał:

a marzy mi się wyjazd gdzieś na wieś pracować zmienić otoczenie zacząć żyć od nowa.

A zamieszczałeś ogłoszenia w Internecie i w gazetach? Wysyłałeś swoją ofertę do gospodarstw agroturystycznych? To najlepszy, bo bezpośredni sposób. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...