Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość p...1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, wiem że to głupie pytanie ale nie tyle że ja coś zrobiłam, tylko głupio się stresuje i chce się upewnić i uspokoić odpowiedzią od państwa. Czy istnieje możliwość przeniesienia plemnikow z powierzchni mydła, mydelniczki lub gąbki do pochwy? Chodzi o to że około godzinę przede mną prysznic brał mężczyzna, obawiam się czy czegoś nie zostawił (chociaż wcale nie mam pewności że coś zostawił). Później ja poszłam wziąć prysznic i najpierw wzięłam gąbkę z wieczka mydelniczki (ma uszkodzone wieczko, trochę peka), później tą gąbkę odlożyłam, wzięłam tą samą ręką mydło z mydelniczki i umyłam swoje okolice intymne A następnie gąbką (nie pamiętam czy namydloną) pachwiny obok tych okolic. Czytałam w Internecie że plemniki poza organizmem bardzo szybko giną ale jednak wolę tu zapytać czy nic mi nie grozi w związku z tym. Okres mam dopiero około 6 sierpnia (na aplikacji na telefonie pokazywalo ze mam chyba okolice owulacji). Jeszcze nie uprawialam stosunku.

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie uzyskasz odpowiedźi od lekarza. Powolaj sie na forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...