Skocz do zawartości
Forum

Czy to zaburzenia odżywiania?


Gość Pytraa

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze byłam dosyć chuda, przez pandemie trochę mi się przytyło, a ponieważ były zdalne to się tak tym nie przejmowałam bo nigdzie nie wychodziłam z domu.. Dodatkowo miałam problemy z psychiką więc najważniejsze było dla mnie by się wyleczyć.. Ale w końcu nadeszło.. Koniec lockdownu... Szkoła.. I widok szczupłych koleżanek, przyjaciółki które zgubiły kilka kg... A ja załamka...i myśli Jak mogłam się doprowadzić do takiego stanu. Że jestem gruba,brzydka że muszę schudnąć bo inaczej nie będę szczęśliwa, że pewnie wszyscy myślą jak to przytyłam i jak źle wyglądam... Od tamtego momentu nie myślę o niczym innym jak o odchudzaniu.. Był moment gdzie rzeczywiście schudłam, pilnowałam diety, miałam ruch ale potem kolejny lockdown i od nowa, kolejne + kg. Byłam tak sfrustrowana, że zaczęłam jeść 500 kcal dziennie, postanowiłam sobie że schudnę 10 kg w 2 tyg.... o dziwo trzymałam się tego.. Chudłam 0.5 kg dziennie i tak doszłam do momentu gdzie byłam dumna ze swoich postępów i rzuciłam się na jedzenie. I tak znów przytyłam. Codziennie się obżerałam potrafiłam zjeść nawet 4 tys.  kcal dziennie. A potem miałam ogromne wyrzuty sumienia i robiłam sobie głodówki i takie błędne koło ciągnie się za mną kilka miesięcy.. Nie pamiętam kiedy zjadłam normalnie... Bez obzarstwa i glodzenia się... Nie wiem jak z tego wyjść.  Jak nie myslec o jedzeniu i odchudzaniu. Jak zacząć normalnie żyć... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...