Skocz do zawartości
Forum

Ciąża?


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Na wstępie zaznaczę że zawsze bardzo panikuję jeśli chodzi o możliwość bycia w ciąży ale w tym przypadku już sama nie wiem co mam myśleć. Otóż przyjmuję tabletki antykoncepcyjne od około 4 lat, żadnej nie pominęłam, nie wystąpiły wymioty oraz biegunka, a także nie przyjmowałam żadnych leków mogących obniżyć ich skuteczność. 4 czerwca doszło do zbliżenia bez dodatkowego zabezpieczenia (zazwyczaj stosujemy jeszcze prezerwatywę). 19 czerwca zrobiłam test ciążowy który wyszedł według mnie dziwnie - widziałam na nim bardzo slabiutką drugą kreskę (chociaż już sama nie wiem czy nie dopatrzyłam się jej na siłę), wpadłam w taką paranoję, że od tego czasu robiłam codziennie testy ciążowe - wszystkie negatywne, oprócz testu zrobionego 4 lipca (znowu jakby ledwo widoczna druga kreska). Dodam, że 21 czerwca byłam u ginekologa, który po przeprowadzonym badaniu niczego nie stwierdził. Ze stresu udałam się 5 lipca na badanie beta hcg. Wynik >1. U ginekologa byłam ponownie 21 lipca, również twierdzi, że jest wszystko w porządku. Czy w takim przypadku istnieje możliwość że jestem w ciąży? Dodam, że w odpowiednim czasie wystąpiło krwawienie z odstawienia. Te niby "pozytywne" testy ciążowe na których była ledwo widoczna druga kreska (albo jej się sama na siłę dopatrzyłam) spowodowały, że o niczym innym nie myślę, to już chyba paranoja. Proszę o fachową i szybką odpowiedź. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno zrób dwa wdechy bo się zajedziesz ? miałaś krwawienie, bez krwawienia w przerwie można się zastanawiać, do tego byłaś już 2 razy u gina i wszystkiego pilnujesz. Spokooojnie. Pewnie były wadliwe testy albo dopatrzyłaś się na siłę tej kreski. Szanse powiedziałabym 1%. Mówi to panikara do panikary, a partner kończył już ładnych parę razy we mnie i obecnie bliżej niż dalej mi do 30stki i dalej dziecka brak. Trzymaj się i trochę spokoju ❤️

Odnośnik do komentarza

nikłe szanse na ciąże, na przyszłość polecam naturalną formę antykoncepcji, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...