Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość t...e

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie. A mianowicie zawsze biorę leki antykoncepcyjne o godzinie 21. Wczoraj o tej godzinie nie było mnie w domu i zapomniałam je wziac. Dopiero dzisiaj rano sobie przypomniałam, ze zapomniałam wczoraj i wzięłam od razu jedna (z środy). Niestety zaraz po tym zwymiotowalam wiec wiem, ze tabletka nie miala szansy się wchłonąć. Teraz mam pytanie co mam zrobić w takiej sytuacji. Chciałabym być chroniona przez leki i nie zaburzać sobie gospodarki hormonalnej. Biorę leki już prawie dwa lata i nic takiego mi się nie zdarzyło wcześniej. Czy dzisiaj mam wziac lek na czwartek, jako ta z wczoraj (wczoraj była środa) czy powinnam wziac ta z czwartku i piątku, jako, ze ta z piątku w takim wypadku byłaby ta dzisiejsza. Czy może powinnam wziac jakakolwiek inna tabletkę? Dodam, ze biorę tabletki „Vibin mini” i wzięłam 8 pierwszych tabletek, 9 straciłam tak jak wspominałam. Aplikacja okresu pokazuje mi, ze to 14 dzień cyklu. Co robić, proszę o szybka pomoc.

Odnośnik do komentarza

raczej nic to nie zmienia, chociaż z hormonami nigdy nic nie wiadomo, co na nie może wpływać,  dlatego z nich zrezygnowałam i zaczęłam stosować naturalną formę antykoncepcji, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...