Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość k...2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam pytanie które od jakiegoś czasu bardzo mnie stresuje. Mianowicie chodzi o to, czy jeśli mój partner miał wytrysk a kilka minut później dotykał moich miejsc intymnych nie wkładając tam palców to czy możliwe jest przeniesienie jakiś plemników na ręku zdolnych do zapłodnienia ? Osobiście myślę, że jest na to mała szansa bo jego ręka została też częściowo wytarta bo zakładał ubranie, a dotykał mnie po jakiś 5 minutach od tego wydarzenia jeśli nie więcej. Czy ciąża bez penetracji pochwy i wytrysju w niej jest w ogóle możliwa ? Proszę o odpowiedź. Bardzo się stresuje

Odnośnik do komentarza

nie ma szans na ciąże, na przyszłość polecam naturalną formę antykoncepcji, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza

Czyli nawet jeśli dotykał bezpośrednio moich miejsc intymnych to mogę być spokojna? Dodam, że zrobiłam dwa testy ciążowe wczoraj po południu i kolejny dziś z porannego moczu i oba wyszły negatywne, czy ten wynik po 19 dniach od tej sytuacji jest wiarygodny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...