Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z tą sytuacją?


Rekomendowane odpowiedzi

Od roku dostaję regularnego płaczu, czuję się zagubiona, męczą mnie natrętne negatywne myśli przez co nastrój mi spada i czuje ze nikt mnie nie rozumie, nie lubi i nie pasuję do otoczenia. Nie mam ani żadnych znajomych ani przyjaciół co mnie w dużej mierze sprowadziło do takiego stanu i bardzo mnie dobija ze nie mogę na nikogo liczyć, nie mam takiej osoby której mogę się wygadać. Od lipca u mnie się ten stan nasilił, nie potrafię się zmusić do rzeczy które są dla mnie ważne i decydują o mojej przyszłości bo całymi dniami mam zly nastrój, często płaczę, męczą mnie myśli i czasami mam myśli samobójcze ze gdyby mnie nie było na tym swiecie to ludzie by ode mnie odpoczęli i nie raniłabym ich wtedy.Czesto mam nawet takie dni gdzie z łózka prawie nie wstaje, jedynie wtedy gdy ide cos zjesc a tak to caly czas mogę leżeć.Nie potrafię nawet przyjąść najdrobniejszej krytyki na swój temat bo od razu płaczę i dostaję ataku paniki, nie mogę się opanować i cale rece mi sie trzesą i czuje jakby mnie ktos za szyję trzymal bo mnie tak przełyk boli wtedy i już nie znoszę tej osoby ktora mnie skrytykowala i boje sie ze znowu ktos mnie oceni.Choruje na fobie spoleczną, boje sie oceny innych ludzi i z jednej strony chce kogos poznać i mieć tą przyjaciółkę a z drugiej strony sie boje przed oceną, cala sie wtedy poce, nie patrze sie nikomu w oczy i mam lęki i stresy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...