Skocz do zawartości
Forum

Dręczące mysli


Gość olaboga_22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olaboga_22

Witam, 

Mam pewien problem. Po krotce postaram sie go opisac. 2.5 roku temu poklocilam sie z jednym czlowiekiem. On zrobil mi potworne swinstwo, a kiedy mnie to zabolalo i zrobilo mi sie przykro i powiedzialam co mysle na ten temat to mnie wysmial po prostu (zasmial sie na widok moich łez). Moze to bylo na tle nerwowym, ale nie mnie to oceniac. Fakt faktem bylo to, ze sie zasmial. Poczulam sie jakby kopal lezacego. Ja odeszlam bez slowa. On potem cos tam napisal, ze szkoda. zaluje/przykro mu itp., itd...  Ja nie odpisalam, bo bylam potwornie zla i "zdeptana". On szybko usunal mnie z telefonu i chyba nawet zablokowal moj numer na kilka dni.
Od tego czasu drecza mnie sny. Sny, w ktorych go widze. Drecza mnie mysli. Czasami sciska mnie potwornie w zoladku i zaczynam o nim myslec. Mam zycie, ale obok tego zycia jest ciagle on. Kiedys mialam sytuacje, ze zlapal mnie scisk w zoladku, a chwile pozniej zadzwonil kolega, bo podobno on sie martwil i pytal co ze mna. Kiedys mialam tak, ze budzilam sie w srodku ze sciskiem w zoladku, a podobno tego samego wieczoru balowal gdzies. Kiedys obudzilam sie w nocy, okno samo mi sie otworzylo i zaczelam o nim myslec. Mialam sytuacje, ze pojawilo sie ktorego dnia takie uczucie, ze brzydze sie nim, a podobno w tym dniu mial urodziny. Nie umiem tego wyjasnic, ale czuje jakies cholerne polaczenie z nim. Co to moze byc? Moze ktos interesuje sie sprawami duchowymi? Albo umie to wyjasnic?;(.
Rady typu zajmij sie czyms, nie dzialaja, bo ja sie zajmuje. Mimo to on jest ciagle gdzies tam. Moze to jego kara, ze bedzie mnie dreczyl i meczyl na wieki...;(

Odnośnik do komentarza

"Kiedys mialam tak, ze budzilam sie w srodku ze sciskiem w zoladku, a podobno tego samego wieczoru balowal gdzies. "

A przepraszam tak z ciekawości...czemu twoja super parapsychiczna moc miała by zadziałać na to że chłopak był na imprezie ? Trochę bezsensu taka moc. Rozumiem jakby uprawiał sex z mnoga ilością partnerek i to by móc zasygnalizowała...wtedy to co tu piszesz miała by chociaż odrobinę sensu 

Odnośnik do komentarza
Gość olaboga_22
7 minut temu, Gość Edek napisał:

"Kiedys mialam tak, ze budzilam sie w srodku ze sciskiem w zoladku, a podobno tego samego wieczoru balowal gdzies. "

A przepraszam tak z ciekawości...czemu twoja super parapsychiczna moc miała by zadziałać na to że chłopak był na imprezie ? Trochę bezsensu taka moc. Rozumiem jakby uprawiał sex z mnoga ilością partnerek i to by móc zasygnalizowała...wtedy to co tu piszesz miała by chociaż odrobinę sensu 

Nie moja "moc" sprawila, ze on na niej byl tylko ja obudzilam sie tego samego wieczoru, ktorego on byl. Dowiedzialam sie, ze tego wieczoru tam byl od kogos innego. I tyle.

Odnośnik do komentarza

Macie chokjowe sny, albo zwidy. 

Ja to mam jazdę bez trzymanki. Śnią mi się rzeczy ludzie którzy robią mi coś za plecami nie miłego. Być świadoma tego we śnie to przeraża. Początkowo myślałam że to jakieś bzdury. Ślę nie ostatnio można powiedzieć od czasu kiedy próbowała spetac jakas osoba, dla zabawy mojego partnera spetala opetals  a przy okazji połączyła się że mną na tyle że czytam jej częściowo myśli kiedy o mnie dużo myśli wszczrgolnosci jsk ma złość czy bardzo zły dzień. A nawet kiedy ma strach i boi się że coś nawiwijala i ta osobę to męczy na tyle że przekazuję mi niewerbalne sygnały, a ja odbieram to wsposob taki ze przychodzi do mnie myśl i naprowadza mnie na trop. Często we śnie objawia się obrazowo, czasem są to puzzle i składam to w całość. 

Najlepiej czytało mi się pewna osobę z mojej rodziny jest to starsza kobieta która knula przez całe życie za naszymi plecami intrygi i spiski. A robiła to tak że aby nie było widać że to robi. Ja ja czytałam tak że, mogłam ja powstrzymać i zrobić wielka aferę. Ale zabawa była tsk wyczynów że postanowiłam zagrać w jej grze. Ona do dziś nie wie że ja ja czytałam. Ktoś kiedyś w internecie opisał o hybrydach i ich cechach szczególnych i powiem wam jeśli to prawda to skłonna jestem stwierdzić że to ten człowiek hehe. Lekarze opisują ich za sociopatow i psychopatyczne działania. Ja wolę określenie hybryda. Tacy ludzie lubią plaeic się w towarzystwie ludzi na wyższym szczeblu i mieć wszystko po mimo wszystko nic nie robiąc z własnej inicjatywy. Często wchodzą w butach w cudze życie po to aby namieszać bo ich to cieszy a kiedy rozmawiasz z takim człowiekiem to taki miły do bólu że czujesz że to wyjątkowy człowiek. Ślę jet jedno ale ci ludzie mają zimne oczy i nie umieją pokazać emocji, jedyna emocja prawdziwa to złość porażki jaka ich spotyka. Byłam świadkiem kiedy urodziła dziecko, co zrobiła patrzyła i była zimna jak lód nic ja nie ruszał że dziecko sinialo z zimna. Płakał i ona dał j była obojętna. Kiedy matka jej prosiła o ostatnia wolę nie spełniła, a mogła. Z wiekiem zmieniają swoją pisture anomalie wyglądu na coś co przeraża są poprostu jak cyborgi. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2021 o 09:33, Gość olaboga_22 napisał:

a podobno tego samego wieczoru balowal gdzies.

Skąd wiesz? Śledzisz go, żyjesz jego życiem pytając innych co u niego? 

W dniu 13.07.2021 o 09:33, Gość olaboga_22 napisał:

zasami sciska mnie potwornie w zoladku i zaczynam o nim myslec.

Dlaczego akurat o nim? Ścisk w żołądku może być z wielu innych powodów. 

W dniu 13.07.2021 o 09:33, Gość olaboga_22 napisał:

okno samo mi sie otworzylo

Zaintrygowało mnie to. Było przymknięte czy zamknięte tak, że bez przekręcenia klamki nie ma opcji otwarcia? 

W dniu 13.07.2021 o 09:33, Gość olaboga_22 napisał:

a podobno w tym dniu mial urodziny.

I znowu podobno...chyba naprawdę, zyjesz jego życiem od ponad 2 lat, a więc z jednej strony nie dziw się, że tak się dzieje. 

W dniu 13.07.2021 o 09:33, Gość olaboga_22 napisał:

Nie umiem tego wyjasnic, ale czuje jakies cholerne polaczenie z nim. Co to moze byc? Moze ktos interesuje sie sprawami duchowymi? Albo umie to wyjasnic?;(.

Czy miewasz dobrą intuicję także w innych życiowych sprawach? Jesteś osobą wrażliwą, a może nawet nadwrażliwą? Czy on lub Ty kiedykolwiek interesowaliście się magią, ezoteryką? Jesteś osoba wierzącą?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Olaboga_22
1 godzinę temu, Javiolla napisał:

Skąd wiesz? Śledzisz go, żyjesz jego życiem pytając innych co u niego? 

Dlaczego akurat o nim? Ścisk w żołądku może być z wielu innych powodów. 

Zaintrygowało mnie to. Było przymknięte czy zamknięte tak, że bez przekręcenia klamki nie ma opcji otwarcia? 

I znowu podobno...chyba naprawdę, zyjesz jego życiem od ponad 2 lat, a więc z jednej strony nie dziw się, że tak się dzieje. 

Czy miewasz dobrą intuicję także w innych życiowych sprawach? Jesteś osobą wrażliwą, a może nawet nadwrażliwą? Czy on lub Ty kiedykolwiek interesowaliście się magią, ezoteryką? Jesteś osoba wierzącą?

Swego czasu spotykalam osoby, ktore wspolnie znamy. Oni wiedzieli jak bylo i po prostu mi opowiadali (cos na zasadzie ciekawstki- a wiesz ze ten i ten blablabla). Stad wiem o impr. czy urodzinach.

Bylo zamkniete.

Nie wiem czemu przy dosc specificznym scisku w zoladku pojawiaja sie mysli o nim.

Wierze.

Czasami odnosnie ludzi i np. roznych zyciowych spraw- przeprowadzka, praca.

Jestem ospba wrazliwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Olaboga_22
Godzinę temu, Javiolla napisał:

Nie odpowiedziałaś czy której z  Was miało cos wspólnego z ezoteryką, magią? Czy mogłabyś podejrzewać, że on miałby coś z tym wspólnego? A czy on jest tez wierzący czy wręcz odwrotnie? 

 

Ja sie Tym interestuje. Karty horoskopy sny. On pochodzi z kregow gdzie wierzy sie W magie, taniec Ito.

Odnośnik do komentarza
Gość czteryznaki
W dniu 14.07.2021 o 08:33, Gość olaboga_22 napisał:

A jakies sensowne odpowiedzi? Sa tu tez fajne osoby...

Diagnoza brzmi:

Wścieklizna macicy.

Lecisz na badboya i tyle.

Fajnie, że mogłem pomóc ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Olaboga_22
W dniu 17.07.2021 o 21:21, Javiolla napisał:

Nie odpowiedziałaś czy której z  Was miało cos wspólnego z ezoteryką, magią? Czy mogłabyś podejrzewać, że on miałby coś z tym wspólnego? A czy on jest tez wierzący czy wręcz odwrotnie? 

 

Odpowiedzialam i cisza.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Olaboga_22 napisał:

Odpowiedzialam i cisza.

Trochę więcej cierpliwości życzę. Nie każdy ma czas by siedzieć na forum codziennie po kilka godzin.

Moim zdaniem odpowiedź jest tak oczywista, że aż dziwne, że sama się nie domyślasz:

W dniu 17.07.2021 o 22:27, Gość Olaboga_22 napisał:

Ja sie Tym interestuje. Karty horoskopy sny. On pochodzi z kregow gdzie wierzy sie W magie, taniec Ito.

Przecież jest oczywiste, że osoby uprawiające ezoterykę i magię otwierają drzwi do wszelkiego zła. Skoro on wierzy w magie to równie dobrze mógł rzucić na Ciebie czar lub coś innego i nawiedza Cię teraz jakieś licho. Jako osoba nadwrażliwa z pewnością coś czujesz, tylko nie chciałaś nam o tym pisać. 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Olaboga_22
16 godzin temu, Javiolla napisał:

Trochę więcej cierpliwości życzę. Nie każdy ma czas by siedzieć na forum codziennie po kilka godzin.

Moim zdaniem odpowiedź jest tak oczywista, że aż dziwne, że sama się nie domyślasz:

Przecież jest oczywiste, że osoby uprawiające ezoterykę i magię otwierają drzwi do wszelkiego zła. Skoro on wierzy w magie to równie dobrze mógł rzucić na Ciebie czar lub coś innego i nawiedza Cię teraz jakieś licho. Jako osoba nadwrażliwa z pewnością coś czujesz, tylko nie chciałaś nam o tym pisać. 

Czuje, ze on cos ba mnie rzucil...Modle sie codziennie zeby dal mi spokoj i przestal zadreczac. To msciwa osoba o przerosnietym ego wiec raczej mial potrzebe zemsty...

Odnośnik do komentarza

Jeśli osoba rzuci co kolwiek przez czarna magię na osobę której chcę zaszkodzić to jest szansa że odbije się to od osoby odbiorcy i wróci do nadawcy i osoby petajacej. Skąd to wiem.!? Kiedyś rozmawiałam z pewną Panią która wdrożyła z kart klasycznych i powiedziała mi jak to jest, kiedyś pozwoliłam jej sobie powrizyc, był to piątek ona się nie zgodziła bo wróżba się nie sprawdza i przynosi pecha osobie petajacej. Odwrotnosc spełnienia tego co karty przemawiają a że nieceiesz co odkryją to ci niespodziankę przyniosą. Nie zawsze dobra. Otóż wróżka powiedziała mi że za ileś lat spotkam człowieka który mi w życiu pomoże i chodź na początek będzie wobec mnie wredny i podstepny to skrzywdzić mnie nie da bo zrobię coś w jego życiu vo spowoduje że oczy mu się otworzą i dostanie nowe życie. Wiele się dowiedziałam tego dnia od niej chodź nigdy tego na poważnie nie wzięłam do puki nie zobaczyłam jego na żywo tak jak mi go opisała, a dzień w czesniej on przyszedł we śnie pokazał się na żywo. W tedy uwierzyła tej kobiecie że mówi prawdę. Też opowiedziała mi o kobiecie która będzie robić w moim życiu zamęt i po przez ludzi psuć moja reputacji i stosunki między ludzkie. A wszystko przez to że ubzdurala sobie ze musi zająć moje miejsce w moim życiu i przy boku mojego partnera, to trwa już wiele lat i ta kobieta udając przyjaciela knula i podstępem sklucala mojego partnera ze mną. On uciekł w alkochol bo nie mógł znieść tego vo się dzieje i nie radził sobie z tym. Ona go nie chciała jak pół więc robiła wszystko aby uprzykrzyc mi życie że to przeze nie się rozpil i knula jak tu ugrać coś dla siebie. On jej niechcial bo poznał ja w pracy kiedy był żonaty, on jej pomagał i wspierał kiedy facet ja zostawił, zresztą ona rozbiła poprzedni związek i ma z tym facetem córkę. A córka dziś ma wnuczke pełnoletnia. Kiedy mój partner się miotal bo chciał być tylko znajomym to ta postanowiła opłacić ludzi aby wkroczyli w nasze życie i robić zamieszanie, do mnie w każdej możliwej postaci chciał zbliżyć się jakiś facet i robił mi na złość na różnych portalach społecznościowych, były zaczepki obelgi a kobiety wyzywaly mnie za nic. Robiła że mnie potwora a dzwoniła do mojego partnera z informacją zupełnie inna niż była faktycznie. Mówiła mu ze śledzi mnie na Facebooku i były to nie stworzone rzeczy wobec mnie mówione. Sklucala ile mogła. Nawet wkroczył w to kolega który z nimi pracował i przekazywał informacje od niej kiedy ja zabrinilam kontaktu z tą osobą bo sobie tego nie życzę. Tak doszłam do tego kto to jest bo kiedyś zadzwoniła do mnie i wyzwala mnie od szmat że zabrałam jej ojca dziecku. Kiedy ja nic nie wiedziałam że to dziecko jest jej byłego faceta a ta wzięła sobie ubzdurala że mój partner będzie jej i jej córki ojcem. On pomagał jej wspierał kiedy Pogoni ja facet który ma firmę swoją która przynosiła mu dużo pieniędzy i on zobaczył że ta kobieta jest nizrownowarzona i po gonił po mimo że miał z nią dziecko. Ma jeszcze jej były syna z pierwszego małżeństwa i jemu poświęcił dużo czasu ona była o to zła dla tego jej zazdrość biła na głowę. Za to że mój jej pomógł przeprowadzić do mamusi po tym trudnym rozwodzie, wzięła sobie mojego faceta jsko przyjaciółkę i wobec mnie była roszczenia że mi się to nie podoba że dzwoni bo ma zły dzień i musi poplakac, w pracy płakała mu w rękaw a pracowali w różnych działach i jemu nie można było długo przebywać u niej w gabinecie to o mały włos by nie stracił przez głupotę pracy. Od paru lat ta kobieta pralka mu mózg i nastawia la przeciwko mnie i wiem że mnie przeklinać bo to czuję. A i dowiedziałam się że zamówiła rytuar spłata nią, który był nie skuteczny bo mi zdechł pies i wyschly kwiaty w domu. Dziś od czasu do czadu ona pisze maile na które jej nie odpowiada bo nie chce i nic do niej nie do ciera. Miała odwagę podważyć moje zdrowie i wysmiac że ja udaje chorobę nowotworową. I że to robię specjalnie aby nie mógł mnie zostawić mój partner. Kiedy straciłam dziecko parę lat temu yo mój partner czuł się z tym bardzo źle i powiedział mi że ona cieszyła się z tego i powiedziała mu ze to dobrze bo jestem psychiczną i przyjdzie jemu wychowywać samemu bachora a t a k po kłopocie. To tak w skrócie. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Olaboga_22 napisał:

Czuje, ze on cos ba mnie rzucil...Modle sie codziennie zeby dal mi spokoj i przestal zadreczac. To msciwa osoba o przerosnietym ego wiec raczej mial potrzebe zemsty...

Jeśli sama stawiasz karty, wierzysz horoskopom czyli nadal korzystasz z ezoteryki, to same modlitwy mogą być za mało. Polecam książkę "Nawrócona wiedźma". Wywiady z autorką dostępne są w sieci. Następnie oczyszcz mieszkanie i poszukaj kogoś kto Ci pomoże. Może w tej książce znajdziesz jakąś wskazówkę gdzie szukać pomocy. Potem lub oprócz tego polecam stronkę "wiara jest super" albo "wiedza jest super".  Napisz do Roberta Trafnego, który jest właścicielem tych stonek oraz autorem wielu książek o tematyce zarówno psychologicznej jak i religijnej. Swego czasu bardzo pomógł mi i bliskiej mi osobie. Szczerze go polecam, bo ma dostateczną wiedzę, aby coś Tobie podpowiedzieć. A na przyszłość, trzymaj się z daleka od tego rodzaju ludzi i praktyk ezoterycznych. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Olaboga_22
Godzinę temu, Javiolla napisał:

Jeśli sama stawiasz karty, wierzysz horoskopom czyli nadal korzystasz z ezoteryki, to same modlitwy mogą być za mało. Polecam książkę "Nawrócona wiedźma". Wywiady z autorką dostępne są w sieci. Następnie oczyszcz mieszkanie i poszukaj kogoś kto Ci pomoże. Może w tej książce znajdziesz jakąś wskazówkę gdzie szukać pomocy. Potem lub oprócz tego polecam stronkę "wiara jest super" albo "wiedza jest super".  Napisz do Roberta Trafnego, który jest właścicielem tych stonek oraz autorem wielu książek o tematyce zarówno psychologicznej jak i religijnej. Swego czasu bardzo pomógł mi i bliskiej mi osobie. Szczerze go polecam, bo ma dostateczną wiedzę, aby coś Tobie podpowiedzieć. A na przyszłość, trzymaj się z daleka od tego rodzaju ludzi i praktyk ezoterycznych. 

Ja sama nie stawiam kart. Ale ktos inny mi stawial raz na jakis czas. Wierze w sny i to ze moga nam cos podpowiedziec. Czytam horoskopy, ale te roczne.
Nie wiedzialam jaki on jest. Wiem, ze wywodzi sie z takich kregow gdzie magia, taniec, wiara w amulety jest na porzadku dziennym. Wierze w to, ze mogl mi złorzeczyć, ze mogl gdzies tam w myslach mnie przeklnac zeby  nie bylo mi za dobrze.
Dziekuje za informacje. Napewno siegne po te pozycje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...