Skocz do zawartości
Forum

Napad nożownika


Gość Joasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,  jestem mamą 18latka. Moj syn tydzień temu wyszedl z 2 kolegami pochodzic po mieście (mieszkamy w Hamburgu) wówczas 5 napastników napadli ich , udało im się uciec. Kiedy rozeszli się do domów 3 z napastników śledziło mojego syna , został napadnięty z użyciem noża.  Dzieki Bogu nic się złego nie stało ale widzę że syn obecnie boji się wychodzic z domu. Byliśmy na policji ale syn ma obawy czy dobrze zrobil bo napastnicy są nadal na wolności a kiedy grozili mu nożem jeden z nich go straszył ze jak tylko pojdzie na policję to pozaluje, w tej chwili zarówno on ma problem ale ja boje się go gdziekolwiek puszczać samego. Co robic w takiej sytuacji , proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Nie można się dawać zastraszyć i żyć w strachu. 

Wątpię czy ich złapią, jeśli nawet, to nie ich pierwszy wybryk, nawet jakby co, to nie będą wiedzieli kto na nich doniósł. 

Druga sprawa, syn w tym wieku nie musi w nocy chodzić po mieście, napedzili mu stracha, to sam będzie ostrożniejszy. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

Druga sprawa, syn w tym wieku nie musi w nocy chodzić po mieście, napedzili mu stracha, to sam będzie ostrożniejszy. 

Trzeba swobodnie chodzić po mieście niezależnie od pory dnia.

Odnośnik do komentarza
Gość Bezkarnosc

Wczoraj wlasnie syn dostal telefon z pogruszkami ponieważ policja do podejrzanych wyslala listy aby zgłosili sie na komisariat, skad mieli dane skoro obowiązuje RODO ? wkurzyłam się i udałam na policję , śmieszny fakt dla mnie , rozłożyli rece bo pan który prowadzi sprawę znajduje się na urlopie , i jak czuć się bezpiecznie skoro policja robi w gacie i umywa rece . Mowie ze to co powiedzieli to groźby były skierowane również pod naszym adresem moim i meza  No niestety , oni wygląda na to mogą czuc się bezpiecznie a ja najlepiej jakbym zamknęła się w domu . Do czego to już doszło?! Jemu wolno chodzic z nożem bo policja nawet tego faktu niesprawdzila a mi nie wolno nosic gazu bo muszę mieć pozwolenie . Masakra

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...