Skocz do zawartości
Forum

Czy nerwica płciowa to częsta rzecz


Gość incelWwo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość incelWwo

- kobieta ma nerwice bo czuje sie płcią słabszą i głupszą od mężczyzn - np. nie może podnieść pustaka, albo nie może osiągnąć tak wysokiego poziomu naukowego lub zdolności technicznej jak mężczyzna. (odczuwa upokorzenie)
- mężczyzna ma nerwice bo czuje sie płcią brzydką, przez co nie może doświadczyć seksu(może, ale na prostytutce, co nie jest równe z doznaniem prawdziwego seksu). (odczuwa upokorzenie)

Ja mam nerwice jako mężczyzna wiadomo jaką, czuje się gorzej traktowany od kobiet w każdej sferze, ale nawet jakbym był lepiej traktowany od kobiet w każdej sferze, ale po za seksem to i tak by to przekreśliło moje życie.

_____________
Seks - czakra podstawy.

Odnośnik do komentarza
Gość Wieslaw

Ta strona zachodzi na psy. Tak jak porównanie kafeteria. Dokładnie taka sama. A za niedługo będzie jsk mikroblog z wykopu. 

Teksty jak powyżej, ktoś umieścił świadczą o ograniczeniu w myśleniu na poziomie intelektualnym. Co znaczy że wypowiadają się tu ludzie z małym ilorazem intyligencji. Człowiek o wysokim mniemaniu własnym, który zna swoją wartość!!! Nie znizy się do tak beznadziejnych wypowiedzi czy odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Gość incelWwo
11 godzin temu, Gość Wieslaw napisał:

Teksty jak powyżej, ktoś umieścił świadczą o ograniczeniu w myśleniu na poziomie intelektualnym. Co znaczy że wypowiadają się tu ludzie z małym ilorazem intyligencji.

Tak, ale nie trzeba zwracać uwagi na takie osoby, choć mogą być bardzo narzucające sie swoją 'inteligencją'.

Zresztą zupełnie nie zmieniają sensu tematu, bo nawet jednym wyrazem sie nie odnoszą do tematu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.07.2021 o 22:06, Gość incelWwo napisał:

- kobieta ma nerwice bo czuje sie płcią słabszą i głupszą od mężczyzn - np. nie może podnieść pustaka, albo nie może osiągnąć tak wysokiego poziomu naukowego lub zdolności technicznej jak mężczyzna. (odczuwa upokorzenie)

Bo nie czuje się kobietą.

W dniu 9.07.2021 o 22:06, Gość incelWwo napisał:

- mężczyzna ma nerwice bo czuje sie płcią brzydką, przez co nie może doświadczyć seksu(może, ale na prostytutce, co nie jest równe z doznaniem prawdziwego seksu). (odczuwa upokorzenie)

Bo nie czuje się mężczyzną.

Chodzi o poczucie bycia atrakcyjnym dla płci przeciwnej.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość 15k
Godzinę temu, Gość 364582 napisał:

Wolałbyś rodzić?

Rodzenie to super sprawa, napewno lepsze niż bycie facetem.

Co chwilę słychać że kobieta mówi zróbmy sobie kolejne dziecko...a słyszałeś żeby kiedyś jakiś facet powiedział kopnij mnie znowu w jaja ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.07.2021 o 22:06, Gość incelWwo napisał:

- kobieta ma nerwice bo czuje sie płcią słabszą i głupszą od mężczyzn - np. nie może podnieść pustaka, albo nie może osiągnąć tak wysokiego poziomu naukowego lub zdolności technicznej jak mężczyzna. (odczuwa upokorzenie)\

 

Kobieta i mężczyzna mogą osiągnąć tak samo wysoki poziom nauki lub zdolności technicznej. To są cechy niezależne od płci. Znam mnóstwo mądrych, inteligentnych kobiet odnoszących duże sukcesy w sferze zawodowej (lekarki, informatyczki, prawniczki) i znam też facetów, którzy jedyne do czego się nadają to właśnie noszenie pustaków. A skoro kobieta ma faceta od podnoszenia pustaków, to raczej nie będzie się przejmować, że nie może tego pustaka podnieść. Ja osobiście cieszę się, że jestem kobietą i nie chciałabym być facetem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Tomasz96

Jeśli nie jesteście w stanie poradzić sobie z tak poważnymi problemami, to koniecznie powinniście skorzystać z dobrego wsparcia psychologicznego. Ja mogę wam podpowiedzieć, byście zajrzeli https://psychomedic.online/ i właśnie tam skonsultowali się w kontekście Waszych schorzeń. To może być dla Was ogromnym ułatwieniem, sami się przekonajcie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...