Skocz do zawartości
Forum

Chojowy temat


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Problem walkowania małego chojka. 

Otóż w mojej rodzinie mężczyźni to mali chojkowie, od wzrostu po genitali, ci drudzy maja szybki chód a mało w głowie. Od zawsze był temat walkowany że mają kompleks małego choja. Kiedy spotykaliśmy się w gronie rodzinnym to temat zchodzil ba wielkość przyrodzenia. Od tego zaczynały się klutnie kto posiada większego chojka. Kiedy dochodziło do rękoczynow to okazywało się że wygrywał największy choj pod względem wielkości i zasobności własnego przyrodzenia jak wypełnienia mozgowego. I tu się pojawia problem dla czego oni nigdy nie chwalil się swoimi osiągnięciami tylko temat zawsze schodził na chojowe tory. Czy mężczyźni z chojkiem w głowie maja tylko jeden kompleks małego chojka. 

Moja dziadek zadroscil jak komuś choj urósł, że sięgał pępka. Kiedyś opowiadał że jak mu cewnik zakładali to pielęgniarka musiała zgolic włosy lonowe aby odnaleźć wejście do cewki moczowej. Tak się złożyło że o mały włos by mu tego chojka nie zgolils bo się schował pod falda skóry w gąszczu pukla klakow. 

Za to kobiety mają duże piersi w mojej rodzinie i mózg na swoim miejscu. Mądre kobiety. Problem ze z wiekiem chojkowie Wojkowice nie rozumieją problemu jaki wytworzył w tym układzie rodzinnym. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...