Skocz do zawartości
Forum

Gość A...1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Miesiączka spóźnia mi się już 6 dzień. Wczoraj, czyli 5 dni po planowanym dniu, w którym powinna się rozpocząć, wykonałam dwa testy ciążowe. Jeden płytkowy a drugi strumieniowy. Do płytkowego użyłam porannego moczu (zostawiłam go w pudełku przeznaczonym do badania moczu na około 7h i test wykonałam po powrocie do domu) a do strumieniowego moczu, który nagromadził się w ciągu dnia i był już rozcieńczony wieloma płynami. Oba testy wyszły negatywne. Mimo tego wciąż nie mam miesiączki ani nawet śluz, który zawsze na dzień lub dwa przed miesiączką staje się lekko zaróżowiony jest bezbarwny. Dodam, że miesiączki mam regularne. Gdy brałam tabletki hormonalne zawsze miałam konkretnie we wskazanym dniu a odkąd je odstawiłam (prawie rok temu) okres spóźnia się maksymalnie o jeden dzień. Czy możliwe zatem, że jestem w ciąży? Może test wykonałam zbyt wcześnie? Proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza

nic nie piszesz o antykoncepcji jaka stosujesz?? jeśli test wykazuje negatywny to chyba nie masz się czego obawiać? na przyszłość polecam naturalną formę antykoncepcji, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza

Te testy są czułe, może coś się zaburzyło, rożnie bywa. Poczekaj, możesz betę z krwi zrobić. Ja sprawdzam dni płodne zawsze na testerze Afrodyta Smart, ale nie biorę od 2 lat hormonów, bo źle się czułam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...