Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Brałam tabletki drosfemine ale nie zluzyly mi więc moja ginekolog zmieniła mi je na zoely i kazała brać bez przerwy po drosfemine. Tabletki mi odpowiadają i biorę je przez intensywne miesiączki. Nie zależy mi na antykoncepcji, zdarzyło mi się zapomnieć i brać o różnych godzinach. To moje 1 opakowanie. Współżyje z partnerem bez dodatkowych zabezpieczen. W między czasie byłam szczepiona na covid, Johnsonem. Od tygodnia źle się czuję pobolewa mnie brzuch piersi i mam mdłości. Jestem aktualnie po 24 tabl i wzięłam trzecia placebo. Nie mam krwawienia plamienia. Piersi są całe w żyłach skutki powiększone, bolą. Brzuch mnie pobolewa i jest mi niedobrze. Czy mogę być w ciąży? Kiedy wykonać domowy test żeby był wiarygodny? Narazie nie mam możliwości iść na hcg z krwi ani do ginekologa. Wizytę mam na 2 sierpnia. Jest w ogóle możliwość że mogę być w ciąży czy to normalne przy 1 opakowaniu i przy placebo? Z góry dziękuję za odp

Odnośnik do komentarza

kurde nie wiem, ja nie biorę żadnych hormonów, więc nie wypowiem się, ale przy zaburzeniach cyklu pomocny jest dla mnie tester owulacyjny ze śliny Afrodyta, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...