Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha jak w okresie a okresu brak


Gość Stradii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Współżyłam z chłopakiem bez zabespieczenia (stosunek przerywany) przed miesiączką i w dniu planowanej (02.11). Do dzisiaj, czyli juz 6 dzien nie mam miesiączki. Od tygodnia boli mnie brzuch tak jakbym miala za chwilkę ją dostać. biegam do lazienki sprawdzic czy dostałam, jednak nadal jej nie ma. Piersi przed okresem bolały mnie jak zawsze. Teraz juz nie bolą, tylko ten brzuch. Czy jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Skoro są objawy miesiączki to może dostanę ją lada chwila? Martwi mnie ze to juz 6 dzien spoznienia. Mam dopiero 21 lat. Wolałabym miec pozniej dziecko. Wiem stosunek przerywany... ale emocje wzięły górę. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam mam stresujaca prace i duzy wysilek w niej juz trzeci raz spuznia mi sie okres tylko ze ten czeci raz spuznia sie juz 21 dni bolom mnie jajniki do tego robilam trzy testy i nic nie wychodzi a do lekarza dostac sie nie moge.

Odnośnik do komentarza

Witam panie.Mam problem.Jakieś dwa tygodnie temu współżyłam z partnerem i był to stosunek przerywany(poniosły nas emocje).Miałam typowe ciążowe objawy do tego okres mi się spóźnia już 7 dni.Gdy robiłam test popołudniu to wyszedł negatywny.Zaczął mnie boleć brzuch jak przy okresie i jeszcze plecy a okresu nie ma.Czy mogę mieć jakiś problem i czy powinnam iść z tym do lekarza??

Odnośnik do komentarza
Gość Iwona3213

Witam
Miesiaczke powinnam dostać 28 lutego.18 r.od jakiegoś tygodnia gorzej się czuję mam mdłości bolą mnie piersi i ta mleczna wydzielina z pochwy której jest więcej niż zawsze przed okresem.wspolzylam w ostatnim cyklu dość często ponieważ chcemy z mężem dziecko.byłam u lekarza okazało się że moje ,tsh wynosi 3,2 dostałam euthyrox 25 i kwas foliowy dla kobiet starających się o ciążę.biorę bo od.stycznia czy to może być ciąża kiedy najlepiej zrobić test,.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...