Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość s...i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne vibin mini. W ostatnim miesiącu, ze względu na wyjazd, połączyłam dwa opakowania bez robienia 7 dniowej przerwy- przyjmowania tabletek placebo. Niestety, wczoraj zapomniałam przyjąć tabletki z 3 tygodnia, tabl. 20, dzisiaj przyjęłam ją razem z 21 pigułką. Według ulotki powinnam jutro rozpocząć normalne opakowanie, bez robienia przerwy. To będzie jednak moje trzecie opakowanie bez przerwy, czy nie wpłynie to niekorzystanie na mój organizm? Czy lepiej zrobić normalną, 7 dniową przerwę i zacząć przyjmowanie nowego opakowania od przyszłego czwartku. Dziękuję bardzo. Wiem, że najlepiej by było nie przyjmować tych pigułek i od razu zacząć przerwę, ale niestety w stresie, natychmiast je połknęłam.

Odnośnik do komentarza

może źle wpłynąć, a może nie mieć to żadnych skutków negatywnych, nikt tego nie wie... to twój organizm przecież. Dlatego takie przesuwania są niepewne. Ja zrezygnowałam z hormonalnej antykoncepcji bo przekombinowałam. Teraz sprawdzam płodność na termometrze owulacyjnym MySense i w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...