Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Powikłania po Pfizer, mrowienie, bóle nóg i głowy, obrzęk,.


Gość F Jolka

Rekomendowane odpowiedzi

Powikłania po szczepieniu Pfizer 1 dawka, pytanie czy ktoś z Was miał tak samo i jak to zostało zdiagnozowane i leczone.

Od szczepienia narastające silne bóle głowy, nóg, brak możliwości zginania palców dłoni, uczucie mrowienia palców. 

2 tygodnie po szczepieniu na nogach pojawił się dodatkowo obrzęk i ból przesuwa się już w górę, na wysokości uda. 

Diagnoza pod kątem zakrzepów negatywna - doppler, rezonans, tomograf nie wykazały żadnych zmian. Od lekarzy wiem, że nie jestem jedynym takim przypadkiem. Czekam jeszcze na konsultacje angiologa.

Mój wiek 35 l.

 

pozdrawiam

F Jolka

 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć. Ja jestem po boosterze 3 tydzień i mam dziwne objawy - kołatanie serca, duże osłabienie, pieczenie skóry. Czy udało Ci się wyleczyć?? Jeśli tak to czy zastosowana była jakaś farmakologia czy przeszło samoistnie?

Odnośnik do komentarza

Oceniliśmy krótkoterminowe ryzyko małopłytkowości, żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej i tętniczej choroby zakrzepowo-zatorowej związane z pierwszą dawką szczepionek Pfizer BioNTech, AstraZeneca oraz dodatnim wynikiem testu SARS-CoV-2. Oceniliśmy również ryzyko wystąpienia zakrzepicy zatok żylnych mózgu udaru niedokrwiennego mózgu, zawału mięśnia sercowego i innych rzadkich zdarzeń zakrzepowych w tętnicach – mówią autorzy badań.

https://portal.abczdrowie.pl/zakrzepica-po-szczepieniu-i-po-covid-19-kiedy-wystepuje-czesciej-nowe-badania

Przeciwzakrzepowe działanie 1-MNA zostało udowodnione w badaniach in vivo (Chlopicki i wsp., 2007 – Literatura  >>), w których 1-MNA powodowało zależną od dawki i utrzymującą się w czasie trombolizę (efekt przeciwzakrzepowy).

https://1-mna.pl/efekty-badan

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...