Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość k...5

Rekomendowane odpowiedzi

Od 11 miesięcy stosuje plastry evra.Ngdy wcześniej u mnie tak nie było że na 3dni przed zdjęciem 3plastra wystąpiło na wieczór jasno różowe krwawienie z czerwonymi grudkami w sumie po stosunku z mężem. Rano już żadnego takiego plamienia nie było w piątek wieczorem znowu pojawiła się krew tym razem w kolorze brunatno czerwonym Sens w tym że plamienie nie wylatywało na bieliznę tylko jak włożyłam palec do środka tak jakby to wszystko było w środku pochwy.Zgodnie z harmonogramem odkleilam plaster dziś w sobotę.Kolo godziny 11zrobilam test ciążowy na dwa dni przed krwawieniem z odstawienia wynik wyszedł negatywny . Teraz w pochwie mam bardzo ślisko nie ka krwi mam taką wydzielinę jak przed okresem taka żółtawa .Co to może być strasznie się stresuje uprawiałam stosunek podczas moich niby dni płodnych partner nie kończył we mnie, chodź wiem że podczas stosowania plastrów evra takie nie występują .Czy to mogło być krwawienie intemplacyjne? I test ciążowy nie wykrył ciąży ? Czy może jest to zwiastun jakiejś choroby. Dodam jeszcze że plaster nigdy mi się nie odkleił troszkę na końcach lekko odstawal z 2mm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...