Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje cykle trwają 29/30 dni. W 5 dniu cyklu uprawiałam seks z partnerem (bez zabezpieczenia, partner nie doszedł we mnie). Po ok. tygodniu zaczęłam mieć mdłości, ale na początku nie łączyłam tego z możliwą ciążą, chociaż po 10 dniach od stosunku dla pewności zrobiłam test ciążowy (który wyszedł negatywny). Mdłości nie zniknęły. W 19/20 dniu cyklu wystąpiło u mnie krwawienie, zrobiłam kolejny test ciążowy- mam wrażenie, że widziałam drugą bardzo słabo widoczną kreskę, następnego dnia zrobiłam kolejny test który wyszedł negatywny. Krwawienie trwało niecałe 3 dni, czy to mogło być związane z implantacją? Dodam jeszcze, że zawsze podczas pierwszego dnia okresu czuję ból w okolicach jajników/macicy, teraz coś takiego nie miało miejsca. Kiedy mogę powtórzyć test ciążowy tak aby był wiarygodny?

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że sobie teraz wkręcasz i się niepotrzebnie stresujesz. Test wykonuje się w dzień spodziewanej miesiączki, nie wcześniej. Możesz zrobić beta hcg. Na przyszłośc lepiej sprawdzać dni płodne na testerze owulacyjnym na ślinę Afrodyta. Uwzględnia poziom lh i jest bardzo dokładny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...