Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie krążka antykoncepcyjnego


Gość p...g

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 3 dzień stosuje krążek dopochwowy ginoring. Nie umiem go włożyć, cały czas mi się wysuwa. Próbowałam na wszystkie sposoby. Czy mogę go wyjąc i wziąć tabletki? Wcześniej stosowałam tabletki jednak przez odchudzanie przestały mi trzymać cykl. Z tego względu ginekolog zalecił mi krążek. Żebym spróbowała. Zostały mi dwa opakowania tabletek bellara. Z chęcią przejdę na nie spowrotem, czy jest taka opcja żeby w jednym cyklu zmienić sposób antykoncepcji? Czy antykoncepcja zostanie zachowana? Dodam, ze nie robiłam przerwy tygodniowej bo mam plamienia od miesiąca, ponieważ 3 maja chciałam przełożyć okres i organizm tego nie zaakceptował. Ginekolog w takiej sytuacji kazał mi nie robić tygodniowej przerwy tylko odrazu po skończeniu opakowania wziąć ring. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

słuchaj przecież to wszystko jest zapisane w ulotce tabletek; ja odradzam takie "skakanie" po metodach hormonalnych. To może spowodować zaburzenia cyklu. Ja tak narobiłam, że trzeba było odstawić hormony. Ale nie narzekam, bo zabezpieczenie mechaniczne w zupełności mi starcza, a mam diafragmę caya

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...