Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku lat mój okres wyglądał co miesiąc tak samo, jednak teraz już drugi raz jest trochę inny. Wcześniej krwawienia miałam bardzo obfite, duża ilość krwi ze śluzem i skrzepami, widziałam to nawet podczas mycia się. Teraz w pierwsze dni występuje krwawienie, jednak jest to sama krew dość rzadka i na pewno nie jest jej tak dużo jak zwykle. Poza tym wszystkie objawy typu mocny ból brzucha mam tak jak dotychczas. Czy jest to powód do niepokoju? Robiłam dwa testy ciążowe i wyszły negatywnie. Poza mniejszą obfitością okresu zauważyłam również brak wydzieliny z pochwy, która też była u mnie charakterystyczna przez cały cykl. Teraz nawet podczas owulacji nie mam większej ilości śluzu, jedynie coś przypominającego wodę. Idę do ginekologa, jednak chciałabym już coś wiedzieć. Naprawdę mnie to martwi i liczę na odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Do wyznaczania dni płodnych gdy cykle są nieregularne najlepiej sprawdza szię monitor cyklu z aplikacja na telefon i funkcją bluetooth Afrodyta Smart. Miałam takie apteczne testy owulacyjne i to była lipa. Tu jest profesjonalny sprzęt i bardzo dokładny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...