Skocz do zawartości
Forum

Dziwny ciągnący się śluz przy staraniach o dziecko


Gość Anciaq25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo proszę o pomoc..
Otóż od dwóch miesiecy równo tydzien po owulacji "wylatuje ze mnie dziwna galareta " dodam też że jest to jednorazowe i dośc spore ... Staramy sie z męzem o dziecko od 10 miesiecy, ja od miesiaca przyjmuje luteine od 15dc-27dc. CO może być przyczyną tej galarety ??? Martwie sie :( Pomózcie !!
Pytałam lekarza ale mnie zbył powiedział to jest śluz i tyle ...

Odnośnik do komentarza

ja mam dokładnie takie same objawy, od kilku miesięcy staram się o dziecko , kiedy kończą się dni płodne wylatuje galaretka czasami w środku ma coś podobnego do ziarenka jabłka , jest to jednorazowe w miesiącu , nie sądzę aby był to zbity śluz , sama nie wiem co to jest mało się o tym pisze , podejrzewam że być może jest to zapłodnione ,obumarłe jajeczko we wczesnym stadium jeszcze nie embrionalnym .

Odnośnik do komentarza

WITAJ,
U MNIE TAKI SLUZ OBJAWIAL JAJECZKOWANIE,TOWARZYSZYKL MI WTEDY BO PLECOW I BRZUCHA, Z JEDNEJ LUB DRUGIEJ STRONY, ZAWSZE WIEM KIEDY MAM JAJECZKOWANIE, POTWIERILAM TO U LEKARZA. NATOMIAST WYDAJE MI SIE,ZE JAK JEST CIAZA TO TE ZLUZ SIE TAK NEI WYDOSTAJE, ALE SPRAWDZT O U LEKARZA
BYC MOZE JAK CIAZA TO SIE ZATRZYAUJ JEST ZAPLODNIENIE, A JAK WYLATUJE TO BRAK CIAZY BO JAK ZASZLAM W CIAZE TO NIE ZAOBSERWOWALAM TEGO ,
POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...