Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie wspomnę, że zależy mi na odpowiedzi państwa. Mam straszny lęk przed ciąża. Nie mogę normalnie funkcjonować. A więc czy jest możliwość zajścia w ciążę gdy chłopak miał bokserki i dresy a ja byłam naga i miał te dresy mokre (świeżo mokre) nie wiem czy od preejkulatu lub spermy i ja na to usiadłam i od razu zaczął robić mi tak zwaną "palcowke"? Nie wiem czy miałam dni płodne, mam miesiączki nieregularne ale byłam 2/3 dni po okresie. Jakieś dziewczyny na forum pisały mi coś takiego :Oraz to mi napisano-To musialas nie tylko nie uwazac na biologii ale tez na chemii. Oczywsxie, ze plemniki reagują na odpowiedni material. Dlatego prezerwatywy sa z lateksu. Dresy maja male dziurki przez ktore z latwoscia plemniki przetransportuja sie do twojej pochwy.Ktoś napisał mi to-Nie, to nie zarty. Mozesz byc w ciazy. Dresy jako material tak zwany ” weekendowy” mają wiekszą przepustowosc niż inne materialy ”tygodniowe” na przyklad dzins, stad mozliwosc, ze przepuscily plemniki. A ktoś inny że miał tak samo i była w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...