Skocz do zawartości
Forum

Potworne oslabienie po covidzie. Po spacerze kilometrowym leje się z człowieka i zadycha jest.


Gość ozdrowieniec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ozdrowieniec

Witam. Czy tez mieliscie podobne stany oslabienia po przejsciu covida? Że przejscie kilkaset metrow i juz sie pociliscie i nie mogliscie zlapac tchu?

Ja do momentu zachorowania bylem czynnym rowerzystą, potrafilem robić 50 km dziennie i wtedy dopiero cos tam czulem zmeczenie i poty, a gdy wszedlem ostatnio na rower po raz 1-szy od tej przerwy po chorobie to przejechanie kółka 500 metrów (ze wzniesieniem na trasie) było dla mnie wyzwaniem i w trakcie jazdy zaczeło mi brakować tchu, wróciłem cały mokry i zadyszany. To jest normalna reakcja po covidzie? Az takie oslabienie organizmu? Jak mieliscie, jak dlugo dochodziliscie do zdrowia? Ja przeszedlem covid lekko, mialem 2 dni stan podgorączkowy i utrate smaku/zapachu na 2 dni tez i zatkany nos. Ten nos zatkany mam do dzis, ale to juz pozostalosci po covidzie. Nawet RTG płuc zrobilem i wyszlo oki. Serce tez oki. Cisnienie w normie. Tylko to oslabienie. Napiszcie ile czasu wracaliscie do formy, kiedy wam mijaly zadyszki, dusznosci przy wysilkach? U mnie mija juztydzien od tego ze jestem negatywny i mam przeciwciala IGG. 

Odnośnik do komentarza

Cześć. Jestem obecnie w twojej sytuacji. 1.5 tyg temu miałam lekkie przeziębienie,  w testach wyszedł covid. 6 dni temu dopadło mnie przewlekłe zmeczenie. Nie miałam siły wstać z łóżka co dopiero iść do pracy. Robiłam badania krwi , crp , morfologia,  ddimery, magnez potas I inne. Wszystko wyszło dobrze. Nie ma żadnego stanu zapalnego. RTG KLP ok. Suplementuje magnezy potas I inne ale nie widzę różnicy. Widzę że kilka lat już minęło. Ale jak doszles do siebie ?? Szybko ? Ja mam już tak tydzień. Co pochodzę to muszę usiąść bo mnie nogi bola. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...