Skocz do zawartości
Forum

Dobrowolne zgłoszenie się do szpitala psychiatrycznego


Gość GOBLIN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do państwa odnośnie pobytu w szpitalu psychiatrycznym . Piszę bo o mało nie podciąłem sobie gardła w ostatniej chwili się opamiętałem . Może krótko o moich problemach . Cierpię na depresje i zaburzenia nerwicowe w większej grupie ludzi drży mi głowa , izoluję się od innych . Taki stan u mnie spowodowały ataki ludzi na moją osobę . Całe życie jestem sam ponieważ mam problemy w kontaktach z kobietami . Ludzie mnie atakowali że jestem gejem , a to nie jest prawda i po kilku latach mi totalnie odwaliło zacząłem się zamykać w sobie unikać ludzi aż w końcu w ogóle się nie odzywam . Do tej pory lałem każdego kto tak mówił ale przecież nie będę się wiecznie z wszystkimi prał do koła . Zawsze tracę prace z tego powodu mimo że jestem świetnym fachowcem . Nie da się tak żyć . Teraz nawet rodzina w te plotki uwierzyła i oni także mnie atakują . Chcę się dowiedzieć czy przyjmą mnie do szpitala psychiatrycznego bez ubezpieczenia i jak będzie wyglądać leczenie. To jest ostatni dzwonek jak nie uzyskam pomocy od państwa Polskiego to nie zawaham się następnym razem.

Odnośnik do komentarza

Chyba musisz iść do lekarza rodzinnego (prywatnie, skoro nie masz ubezpieczenia) i on da Ci skierowanie do szpitala. jesli próbowałeś popełnić samobójstwo to pobyt w szpitalu psychiatrycznym jest jak najbardziej uzasadniony. Powinni Cie przyjąc, mimo braku ubezpieczenia, ale dowiesz się jak już tam się zgłosisz.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Samobójstwo nie jest wyjściem z sytuacji. Musisz być ponad te ataki, piszesz ,że nie układa Ci się w kontach z kobietami, ale nie piszesz dlaczego? Może w tym jest setno sprawy.
Ludzie, będą atakować jeśli zobaczą że ciebie to rani, jeśli przejdziesz obojętnie nad tym to dadzą Ci spokój. Nie możesz wszystkich bić bo tylko przyznajesz się do błędów i dajesz im pretekst do dalszych ataków. Najlepiej będzie jak przestaniesz reagować na te docinki.

Odnośnik do komentarza

Posłuchaj, samobójstwo jest najgorszym rozwiązaniem. Tak naprawdę nie jest żadnym. Dlaczego chcesz odebrac sobie życie przez ludzi i plotki? Naprawdę nie warto. To, że masz problemy w kontaktach z kobietami nie jest żadnym powodem. jednym mężczyznom przychodzi to łatwiej innym trudniej. To jest sprawa, nad którą mozna popracować i bez problemu ten stan się poprawi. Ale zanim do tego dojdziemy, najpierw musisz zatroszczyć się o swoje zdrowie. Przede wszystkim nie bierz do siebie tego co ktoś mówi. Jeśli ktoś twierdzi, że jesteś gejem - ok niech tak twierdzi, ma prawo myslec co chce. Ty skup się na sobie i nie patrz na innych. Musisz zgłosić się do psychiatry, który oceni czy w tej sytuacji konieczne jest leczenie w szpitalu czy można leczyć Cię na terapiach. Aby dostać się do szpitala musisz miec ubezpieczenie, ponieważ zakłady neurologii i psychiatrii finansowane sa przez NFZ. Możesz zgłosić się do Urzędu Pracy jako bezrobotny - wtedy dostaniesz ubezpieczenie. Leczenie będzie wyglądało prawdopodobnie tak, że będziesz spotykał się na rozmowy z lekarzem, będą to terapie. Mogą być indywidualne jak i grupowe. Prawdopodobnie zostaną Ci przypisane leki. Kiedy Twój stan się polepszy, leki zostaną odstawione, kilka dodatkowych wizyt i wrócisz do domu (jesli będziesz w szpitalu, jeśli nie, po prostu nie będziesz musiał więcej chodzić na terapię). Uwierz, że naprawdę warto podjąć leczenie, ponieważ dzięki niemu spojrzysz na świat z zupełnie innej perspektywy, zobaczysz, że nie warto poddawać się przez innych. Ty jesteś wyjątkowy i musisz walczyć o swoją przyszłość i szczęście, założyć rodzine miec własny dom. Masz to na wyciągnięcie ręki, tylko musisz o siebie powalczyć. Naprawdę warto. Koniecznie zgłoś się na leczenie!

Odnośnik do komentarza

Tak ale jak przestanę reagować to wezmą mnie za cip.....ę i jeszcze bardziej będą sapać . Już to przerabiałem przemoc daje więcej . Zawsze pomyślą zanim coś powiedzą w pojedynkę , taka drobna przewaga. Nigdy mnie nie atakowali pojedynczo zawsze to robili w
pięć sześć osób. A co do kobiet to mam problem natury raczej psychicznej z erekcją wszystko w porządku ale nie dochodzę . A podczas masturbacji wystarczy mi kilka minut . Z tond ta fobia.
Mam 26 lat i nigdy mi się nie udało w łóżku . Za każdym razem ten szyderczy śmiech kobiet po stosunku . Totalna porażka.

Odnośnik do komentarza

to na jakieś złe kobiety trafiałeś. Naprawdę musiałeś mieć pecha. Moim zdaniem kobieta, której zależy na związku nie bedzie się śmiać czy dokuczać z takie powodu, ona będzie robić wszystko by Ci pomóc. Problem z wytryskiem ma wielu mężczyzn wystarczy poczytać choćby to forum. TO można leczyć są specjalne leki ( i nie mówię tu o niebieskich pigułkach). Jeśli pójdziesz do szpitala to możesz też poprosić o coś na ten problem.

Odnośnik do komentarza

Goblin, co Ci tak zależy na tym co mówią inni? Przemoc nie daje nic. Jeśli uwazają Cię za geja powiedz: ok jestem gejem fajnie nie? Zamknij im usta. Jesli będziesz odbijac piłeczkę, będzie to walka z wiatrakami. Zrób coś, żeby ich zatkało. Ubierz różową bluzkę i szal z piór powiedz, że jesteś gejem i niech im ulży. Jeśli ktoś nie szanuje Cię, bo wydaje mu się, że jesteś homoseksualistą, to po co ma Ci zależeć na tym kims? Jeśli byłbyś dla tej osoby ważny, to nawet jak byłbyś gejem to by Cię szanował. Nie bardzo rozumiem skąd tyle nienawiści i nietolerancji w ludziach? Nie przejmuj się tym. Niech uważają Cię za kogo chcą - Ty wiesz jaki jestes, a ja wiem, że jesteś fajnym facetem, który za bardzo bierze do siebie to co mówią inni. Jeśli nie dochodzisz podczas stosunku z kobietą, problem może być psychiczny, ale może też wynikac z nadmiernej masturbacji. Jeśli masturbuejsz się często, to może być powodem, że nie możesz dojść. Spróbuj zaprzestać masturbacji na jakiś czas - może wtedy wszystko się unormuje.

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem o masturbacji masę artykułów wiem bardzo dużo na ten temat i jakie mogą być skutki. I przyznam się ze dużo się masturbuję ale jak jestem na bezrobociu bo gdy pracuje mam masę innych zajęć i nawet mi to do głowy nie przychodzi . Zrobiłem sobie przerwę na 5 miesięcy i nic to nie dało problem nie zniknął . Czyli muszę mieć jakąś blokadę psychiczną.

Odnośnik do komentarza

Bez seksu można żyć , a z nerwicą jest trudniej . Ja obecnie jestem w takim stanie że mam problem w komunikowaniu się z innymi . Podczas rozmowy odpływam zupełnie w swój świat , nie mogę się skupić na tym co rozmówca chce mi przekazać i w efekcie pierd...........e trzy po trzy . Dawniej podczas dialogu nie miałem tego typu problemów . Więc jak widzicie terapia krótko terminowa (intensywna) jest wskazana .

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem we wcześniejszych postach zacząłem się zamykać w sobie . Gdzieś mnie zblokowało bo obecnie można ze mną tylko o pracy pogadać . A patrząc na to z drugiej strony to o czym mam mówić jak od 8 lat tylko pracą żyje , wstaje rano idę do pracy
wracam o 19 jem kompie się i do spania .

Odnośnik do komentarza

a może warto by znaleźć sobie jakąś pasję??? Wtedy mógłbyś się wyżyć na pasji np wspinaczka, pływanie, rower, paintball, gokardy czy cokolwiek innego np malowanie obrazów. Pozwoli Ci to na poznanie nowych osób, nowe tematy do rozmów i rozładowanie emocji.

Odnośnik do komentarza

ale przecież są jakieś stowarzyszenia, grupy czy cokolwiek innego. Wiem że są nawet tacy co rekonstruują wydarzenia.
Ja tam za dużo na ten temat nie wiem, swojego czasu bardzo interesowałam się obozami koncentracyjnymi i powstaniem warszawskim. Więc jeśli chcesz to o tym moge porozmawiać bo trochę na ten temat wiem.

Odnośnik do komentarza

Ludzie z którymi przebywałem cały czas obgadywali innych a takich omijam szerokim łukiem . A rozmowa typu a wiesz bo ona to i tamto a ten jest taki i taki mnie nie kręci . Szkoda że coraz więcej jest takich osób . Nie pogadasz na konkretny temat tylko o pierdołach .

Odnośnik do komentarza

Nie interpretujcie błędnie moich postów ja nie chcę sobie odebrać życia z powodu krytyki jakiś frajerskich pał . Osobiście myślę że ci którzy uważają się za wielkich mężczyzn a nie mają odwagi stanąć przede mną i powiedzieć mi co myślą prosto w oczy tylko robią to z pomocą kilku kolegów są w ogromnym błędzie . Krytyka z ust takich osób wywołuje u mnie tylko uczucie pogardy i agresję . A co do terapii udało mi się załatwić pobyt w bardzo dobrej klinice . To jest najlepszy ośrodek tego typu w Polsce . Zajmują się przede wszystkim leczeniem depresji i zaburzeń nerwicowych . O to odpowiedz na moją prośbę o pomoc.

Bez skierowania może Pan zgłosić się do każdego szpitala psychiatrycznego a sprawa ubezpieczenia może być rozpatrywana po leczeniu, o to nie musi się Pan martwić teraz. Jeżeli ma Pan trudną sytuację finansową, może Pan być zwolniony z ubezpieczenia. Proszę nie zwlekać z leczeniem i zgłosić się do Izby Przyjęć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...