Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość k...5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, iore tabletki antykoncepcyjne od lutego, w ostatnim blistrze pomyliłam tabletkę placebo z aktywna i zgodnie z zaleceniem lekarza następnego dnia jednak po 28h bo dopiero wtedy sie zorientowalam wzielam dwie i zaczelam nowe opakowanie bez przerwy , w trakcie gdy pomyliłam tabletki uprawiałam stosunek przerywany bez dodatkowego zabezpieczenia. Od tego czasu minęły 14dni, wczoraj zrobilam test baby check z krwi ktory wyszedl negatywny, dzisiaj zwykly plytkowy również z wynikiem negatywnym. Czy mam powody do obaw? Moglabym odstawić tabletki z obecnego opakowania w dowolnym momencie i mialabym krew z odstawiwnia? Jezlei ona by nie wystąpiła to znaczy ze zaszłabym w ciaze? Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

No jak lekarz kazał brać, to co się zastanawiasz? Masz negatywne testy, nie kombinuj. Jak obawiasz się o ochronę pigułek, to zabezpieczaj sie też mechanicznie. Kup diafragmę dopochwową Caya i przed seksem aplikuj

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Janina napisał:

No jak lekarz kazał brać, to co się zastanawiasz? Masz negatywne testy, nie kombinuj. Jak obawiasz się o ochronę pigułek, to zabezpieczaj sie też mechanicznie. Kup diafragmę dopochwową Caya i przed seksem aplikuj

Dziekuje bardzo!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...