Skocz do zawartości
Forum

Problemy ginekologiczne guzki w pochwie


Gość Amanda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym bardzo prosić o pomoc, konsultacje ginekologiczną.. 
Już od dawna mam problem z guzkami / grudkami przede wszystkim na zewnętrznej stronie pochwy... Ogromnie się tego wstydzę.
Parę lat wstecz przełamałam się i byłam z tym problem u ginekologa. Problem w tym że te,, guzki,, pojawiają się i znikają... ( bywa że problem pojawia się raz na parę miesięcy później zupełnie znika, nie raz nawraca co kilka dni co kilka tygodni nie ma reguły) gdy umawiałam się na wizytę one były gdy nadszedł termin ich już nie było i Pani stwierdziła że nic mi nie jest mimo opowiedzeniu o sprawie.. to zniechęciło mnie do dalszego działania..
Te guzki /grudki przemieszczają się, pojawiają się w różnych częściach pochwy z różna częstotliwością, często dość mocno bolą.. Zadarzylo się że miały białe końce i pękały ale najczęściej są to czerwone twarde grudki... Które mijają i znikają po kilku dniach.
O higienę staram się dbać jak najlepiej potrafię jednak to nic nie zmienia.. 
Proszę doradźcie mi co to może być... Dużo czytałam nie jestem pewna... Pracuje po za krajem.. Mam problem w tym momencie żeby wogole udać się na konsultacje przez brak ubezpieczenia oraz wstyd i krótki czas przebywania w Polsce ?doradźcie co z tym zrobić i czy to coś poważnego.. Wiem doskonale że powinnien to zobaczyć lekarz ale to trudne i problematyczne bo nigdy nie wyceluje z wizytą by napewno było,, to,, widać.. jeśli to coś poważnego muszę się dobrze na to przygotować.. Bardzo proszę o jaką kolwiek pomoc, rade co to może być ... ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...