Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

olej konopny


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie nie pomaga,podobnie jak na trawienie,przeziebienie,raka I łuszczyce.To naciąganie ludzi na kase.Teraz taka moda na CBD i wszedzie ludziom wciskaja olej z konopii przemyslowych w kosmicznej cenie.Jak masz takiego kaca po piciu,to przed impreza łykaj wit.C,albo najlepiej odstaw alkohol.Pzdr.

Odnośnik do komentarza

U mnie było, najpierw ból w stawach, później doszło strzelanie, kilku roumatologów, wynik roumatoidalny OK, tabletki i zastrzyki przeciwzapalne, podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów wkroczył Metotab, Depomedrol i zastrzyki, coraz większe dawki leków reakcji zero, załamany szukałem pomocy w medycynie naturalnej leki diety (od diety optymalnej która w sumie mi jeszcze bardziej zaszkodziła), po przeczytaniu wielu artykułów to co mi pomogło (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) trafiłem na dobrego ortopedę z Poznania doktora Wojciecha Ratajczaka przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej zalecił mi  stosowanie olejków CBD a dokładnie olej CBD 5 % decarboxylated , MSM   i maść konopna Themrolka extra kupiłem w aptece  konopnej  w Poznaniu Konopna Farmacja podejrzewam że można zamówić z ich strony  także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej byłem tylko na tabletkach przeciwbólowych a teraz wystarczy mi tylko jedna dziennie .... wydaje mi się że jak się coś stsuje aby pomogło trzeba być pod bacznym okiem specjalistó a nie kupować olejki na alegro bez certyfikatów  ja mam inne doświadczenia z CBD pozdrawiam niedowiarków 

Odnośnik do komentarza

Akurat ta oferta jaką może zaproponować grupa https://www.facebook.com/groups/2623109481051786 będzie o tyle świetna, że będziesz miał terapię dopasowaną pod siebie, pod swój organizm i swoje problemy ze zdrowiem. Ta kwestia ma kluczowe znaczenie i wpływ na to jaka będzie efektywność. Uważam, żę to doświadczenie jakie jest po stronie grupy i jednocześnie wsparcie laboratoryjne będzie bardzo istotne, sprawi, że ta terapia faktycznie będzie na wysokim poziomie.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...