Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jestem w trakcie miesiączki, która zazwyczaj trwa max 6/7 dni przy czym w te ostatnie dni już raczej nie pojawia się żadna krew tylko lekkie plamienie. Dziś jest 7 dzień mojej miesiączki i zauważyłam u siebie jakieś silne, brązowe plamienie. W poniedziałek uprawiałam ostatni stosunek z chłopakiem bez prezerwatywy. Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne ale w niedziele zapomniałam wziąć pierwszej różowej tabletki z blistra (czyli w sobotę przyjęłam ostatnia białą tabletkę placebo z blistra). Tabletki biorę w godzinach wieczornych i dlatego w poniedziałek przyjęłam jedna z rana a druga wieczorem ale boje się że mogło upłynąć ponad 12h, które według producenta dalej chronią przed zajściem w ciąże. Boje się że mogło dojść do zapłodnienia i pojawia się może teraz u mnie plamienie implantacyjne?

Odnośnik do komentarza

no raczej niemożliwe. Jak tabletki są skuteczne tj. zatrzymują owulację, to tak nagle się owulacja nie pojawi i nie będzie zapłodnienia. Jak zapominasz tabletki, to zabezpieczaj się dla pewności dodatkowo mechanicznie. Polecam diafragme dopochwowa Caya

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...