Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych, dokładnie Vixpo. Mam 18 lat, ginekolog przepisała mi je na bolesne miesiączki, z tym że zaleciła brać pierwsza aktywną tabletkę ostatniego dnia okresu. Aktualnie zaczynam trzeci rząd w blistrze, jednak od kilku dni czuje cykliczne skurcze w podbrzuszu, podobne do bóli miesiączkowych. Pojawiają się kilka razy dziennie i trwają kilka sekund, potem ustają. Nie mogłam znaleźć żadnych informacji na ten temat, na ulotce tez nic nie jest napisane. Czy jest to coś groźnego? Dodam, że podczas ostatnich kilku dni przechodziłam przez ogromny stres, cały czas mam wrażenie ze jestem na coś chora, wiem, że to problem natury psychologicznej jednak często przerzuca mi się to na zdrowie fizyczne (drgawki, mdłości, nerwobóle - zwłaszcza z tym ostatnim mam duży problem), czy to mogło wywołać te skurcze o których mowa?

Odnośnik do komentarza

cześć, stres swoją drogą ale weź też pod uwagę że to pierwsze opakowanie, a wszystko stabilizuje się mniej więcej po trzecim opakowaniu. nie miałam co prawda tego problemu ale mam tabletki vines o podobnym schemacie dawkowania

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...