Skocz do zawartości
Forum

Czy kosmici istnieją ?


Gość Chłopak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chłopak

Niestety wierze w takie rzeczy . Boje się , ze koniec świata mogą spowodować obcy i zniszczą nasza planetę za pomocą ultra silnych laserów . Codziennie o tym myśle , rozpaczam .Mogą  mnie porwać i wyssać na przykład mózg ? Od dziecka o tym często myślałem i zastanawiałem się co tak naprawdę przyczyni się do końca świata . Wszechświat nie ma ponoc końca , wciąż się rozszerza . Wiec ktoś musi tam jeszcze mieszkać . Ponoc na słońcu jest piekło i tam trafiają dusze grzeszników - panuje tam potworne gorąco , wiec nie wyobrażam sobie cierpienia tych dusz ... A na księżycu żyją humanoidalne niesporczaki , mające wytrzeszcz gal. 
A jeśli kiedys ufo nadleci i opanuje cały świat ? Niebo zrobi się ciemnoszare a budynki mogą runąć . Nie chce , by mnie porwali . ... A jeśli kosmici przetną ziemie na pół za pomocą promieniowania gamma lub ja wyrzuca gdzieś daleko w przestrzeń kosmiczną? Oto zdjęcie ;

Kosmici mogą nie być przyjaźnie nastawieni do ludziFoto: smród z dupy
Odnośnik do komentarza

wróżka Oriana fajnie wróży polecam na stronę http://salonwrozb.pl/oriana

    
na odpowiedź czekałam dosłownie 30minut i jest mega zgodna co do mojego życia
100% dyskrecji i prywatności co jest dla mnie ważne

wróżka Oriana fajnie wróży polecam na stronę http://salonwrozb.pl/oriana

    
na odpowiedź czekałam dosłownie 30minut i jest mega zgodna co do mojego życia
100% dyskrecji i prywatności co jest dla mnie ważne

Odnośnik do komentarza
Gość A co jeżeli ufo

A co jeżeli Ufo to po prostu my z przyszłości, w sensie ludzie tacy jak my tylko za 10000 lat? Mamy może tam już wehikuły czasu, może szukali czegoś na Ziemi sprzed tych tysiącleci? Pewnie zmienimy też wygląd przy tak wtedy zatrutej i zniszczonej Ziemi. Dlaczego już nie przylatują bo już wymarliśmy w tamtej przyszłości. Największy rozkwit tego zjawiska był tak do roku 2000, obecnie coś ucichło. Każdy ma teraz smartfon i co nagle nic nie ma, żadnych filmów? Pytanie dlaczego statki kosmitów mają migające kolorowe lampki, czyżby podlegali agencji kontroli przestrzeni powietrznej u nas po przylocie?

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmiczny kolega
5 godzin temu, Gość A co jeżeli ufo napisał:

A co jeżeli Ufo to po prostu my z przyszłości, w sensie ludzie tacy jak my tylko za 10000 lat? Mamy może tam już wehikuły czasu, może szukali czegoś na Ziemi sprzed tych tysiącleci? Pewnie zmienimy też wygląd przy tak wtedy zatrutej i zniszczonej Ziemi. Dlaczego już nie przylatują bo już wymarliśmy w tamtej przyszłości. Największy rozkwit tego zjawiska był tak do roku 2000, obecnie coś ucichło. Każdy ma teraz smartfon i co nagle nic nie ma, żadnych filmów? Pytanie dlaczego statki kosmitów mają migające kolorowe lampki, czyżby podlegali agencji kontroli przestrzeni powietrznej u nas po przylocie?

Przestrzeń mleczna ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...