Skocz do zawartości
Forum

Czy kolejne dziecko też mi odbiorą?


Gość Sylwia35

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 35 lat i pięcioro dzieci, które kilka lat temu mi odebrano do rodzin zastępczych przez biedę. Mieszkaliśmy w pokoju z kuchnią które miasto dało mi socjalnie, miałam zasiłki na dzieci, dbałam i nasza więź była i jest super. Nie piję alkoholu, dzieci były zadbane. Jestem teraz w 3 miesiącu ciązy znowu i zastanawiam się, czy się nie przyczepi opieka społeczna do dziecka i czy nie będą chcieli mi dziecka odebrać znowu. Bardzo kocham swoje dzieci.

Odnośnik do komentarza

Ja sama pochodzę z wielodzietnej rodziny i mam 10 rodzeństwa. Też wychowywaliśmy sie w małym mieszkanku, bo mieliśmy 3 pokoje. W dwóch ja i rodzeństwo a w trzecim rodzice i wspominam szczęśliwie rodzine, nikt nas nie odbierał rodzicom.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Sylwia35 napisał:

Przesłanką była moja bieda i warunki mieszkaniowe, czyli pokój z kuchnią bez ciepłej wody i łazienki z kibelkiem na korytarzu. takie mieszkanie dalo mi miasto więc nie moja wina, ze takie warunki mam.

Ciebie to chyba Bóg opuścił. NIE MOJA WINA, ŻE TAKIE WARUNKI MAM?!? NIE TWOJA?!? TWOJA!!!! Ciesz się, że w ogóle masz gdzie mieszkać, bo masz szczęście, że żyjesz w państwie postkomunistycznym i opiekuńczym. Ja gdybym mogła nie dałabym Ci żadnego mieszkania tylko kazała się wziąć do roboty!!! Ludzie biorą kredyty, które spłacają całe życie by mieć gdzie mieszkać, pracują na dwóch, trzech etatach żeby dzieciom dać dobry start, a ta narodziła, ma mieszkanie od państwa i jeszcze śmie marudzić!!! Do roboty się zabierz, a nie 6 w drodze! Masz i tak luksusy jak na to co dałaś temu państwu! Pracowałaś w ogóle? Jeśli nie to nie należy Ci się NIC!!! 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...