Skocz do zawartości
Forum

moje problemy


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.  2 lata temu miałam wypadek wraz z moją matką. Od tamtego czasu nasze życie zmieniło się o 180 stopni...ja od tamtego czasu miałam już kilka poważnych operacji...a ona? moja mama nie chodzi...dużo obowiązków spadło na mnie np. gotowanie sprzątnie i różne inne czynności + mam bardzo dużo nauki. Pisze tutaj ponieważ mam duże problemy psychiczne i chodzi również o mojego ojca. Od  jakiegoś roku to wszystko się pogłębia, mój ojciec już dużo razy mnie uderzył, wyzywał itp. matka raz jest po stronie mojej raz po jego....nie dowartościowują mnie uważają że jestem tylko do wykonywania różnych czynności domowych i do nauki. I gdy mówią mi np. że jestem brzydka gruba itp to ja bardzo biorę to sobie do serca. Już kilka razy mówili że jestem gruba- dlatego zaczęłam się głodzić, chodzić w za dużych ubraniach byle nie było widać za bardzo mojego ciała....od czasu gdy to się zaczęło całe noce płacze, tne się biorę dużą ilość tabletek na raz i czasami mam ochotę wyjść w nocy z domu i poprostu iść przed siebie i zapomnieć o wszystkim...i chciałabym bardzo prosić o pomoc, ponieważ nie daje już sobie rady...

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gość magda napisał:

chciałabym bardzo prosić o pomoc, ponieważ nie daje już sobie rady...

Droga Magdo, ale w jaki sposób możemy Ci pomóc? Koniecznie zapisz się do psychiatry po leki i do terapeuty na terapię. Bez tego nie ruszysz.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...