Skocz do zawartości
Forum

Studia psychologiczne


Gość Marysia

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałam się nad wyborem studiów psychologicznych ponieważ zawsze lubiłam i czułam się dobra w rozwiązywaniu czyichś problemów, a z literatury najbardziej interesowała mnie tematyka psychoanalizy itp. Problem w tym, że nigdy nie byłam fanką pisania rozprawek i w ogóle języka polskiego. Stąd moje pytanie czy studia psychologiczne mają w moim przypadku sens?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Marysia napisał:

Problem w tym, że nigdy nie byłam fanką pisania rozprawek i w ogóle języka polskiego.

Jeżeli jesteś fanką psychoanalizy to wiesz że nie polega ona na pisaniu rozprawek. Dlatego chcesz wybrać studia psychologiczne. Poza tym idąc na psychologię w trakcie może ci się wszystko jeszcze odmienić wiec w ogóle zacznij, zobacz czy to jest faktycznie to czego chcesz. W końcu nie idziesz na kierunek polonistyki a psychologii. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Sens?

Najważniejsze żebyś była zainteresowana tematem psychologii. Natury psychicznej człowieka. Gdy lubisz jeszcze pomagać ludziom, doradzać, przy tym umiesz słuchać to się nadajesz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...