Skocz do zawartości
Forum

Czy powinnam się o niego starać?


Gość i...2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, napiszę krótko i zwięźle. W tym roku spotkałam chłopaka (2 lata starszego), który bardzo mi się spodobał. Nie wyszło, ponieważ sama zaczęłam mieszać, ale on również (choć myśle, ze w mniejszym stopniu). Kontakt się urwał. Dalej o nim myśle. Kręciłam z kimś, nie miałam blokady, ale gdyby wrócił, chciałabym znowu spróbować. Jestem ciekawa czy to jest warte zachodu, czy może powinnam już na nic nie liczyć, bo czuje ze trochę się okłamuje. Chłopak raz był koleżeński, raz czułam jego zainteresowanie, ale jakby miał blokadę, a innym razem nie martwił się o to. Chciałabym, aby to wróciło, ale wiem ze nic nie zrobię, bo kontakt się urwał już z jego winy, wiec w grę wchodzi jego ingerencja. Czy powinnam zawracac sobie głowę ta sprawa, martwić się? Zwykle jest dobrze, ale czasami zdarzy się dzień, gdy nakręcam się, myśle i analizuje i to mi nie pomaga. Dalej trochę jestem przymknięta, a chciałabym stuprocentowo wiedzieć, czy isc w jedna stronę czy w druga.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie byłam w poważnym związku, a gdy go poznałam nie byłam na to nastawiona. Automatycznie chciałam z nim być, zapominając na czym polega budowanie relacji. Parę razy odmówiłam spotkania, a nawet urwałam kontakt (po 3 tygodniach to wyprostowałam). Nie chciałam pokazywać zainteresowania, a gdy to robiłam, wycofywałam się.

Odnośnik do komentarza
Gość uzytkownik
32 minuty temu, Gość i...2 napisał:

Nigdy nie byłam w poważnym związku, a gdy go poznałam nie byłam na to nastawiona. Automatycznie chciałam z nim być, zapominając na czym polega budowanie relacji. Parę razy odmówiłam spotkania, a nawet urwałam kontakt (po 3 tygodniach to wyprostowałam). Nie chciałam pokazywać zainteresowania, a gdy to robiłam, wycofywałam się.

i czemu tak robilas?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...