Skocz do zawartości
Forum

Jak przestać?


Gość Melody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może Państwo pomóżą w problemie. Otóż jakiś czas temu zerwała kontakt ze mną pewna osoba. Przed zerwaniem mocno się kłóciliśmy, ta osoba mówiła mi masę przykrych rzeczy a ja dolewałam oliwy do ognia i nie ma już co zbierać. Byłam przywiązana więc wzięłam do siebie te wszystkie słowa i inne zachowania. Przeżywałam to jakiś czas. Problem w tym że przeżywam to dziś. Chyba to już z przyzwyczajenia. Odtwarzam w głowie te usłyszane słowa bądź przykre sytuacje na okrągło albo myślę co bym inaczej zrobiła, że może byłoby lepiej ..nie da się tak już żyć. Wbiły się w moją samoocenę, dają o sobie przypomnieć w każdej chwili.Co mam zrobić by zapomnieć? By przestać o tym myśleć, dać sobie spokój, proszę o radę. Nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Gość Jerbamate
3 godziny temu, Gość Melody napisał:

Witam. Może Państwo pomóżą w problemie. Otóż jakiś czas temu zerwała kontakt ze mną pewna osoba. Przed zerwaniem mocno się kłóciliśmy, ta osoba mówiła mi masę przykrych rzeczy a ja dolewałam oliwy do ognia i nie ma już co zbierać. Byłam przywiązana więc wzięłam do siebie te wszystkie słowa i inne zachowania. Przeżywałam to jakiś czas. Problem w tym że przeżywam to dziś. Chyba to już z przyzwyczajenia. Odtwarzam w głowie te usłyszane słowa bądź przykre sytuacje na okrągło albo myślę co bym inaczej zrobiła, że może byłoby lepiej ..nie da się tak już żyć. Wbiły się w moją samoocenę, dają o sobie przypomnieć w każdej chwili.Co mam zrobić by zapomnieć? By przestać o tym myśleć, dać sobie spokój, proszę o radę. Nie wiem co robić.

Niestety nie jest tak latwo o tym zapomniec tym bardziej jesli ta osoba byla nam bliska i nagle jej nie ma

Wiem o co chodzi bo sam teraz to przezywam.

Bylo tak ze przez ostatni miesiac zwodzila mnie nie mowiac wprost czemu chce ograniczyc kontakt.Ja dociekalem,klocilismy sie.Ona byla nie szczera a ja sie czepialem bo nie moglem zniesc tego ze nie potrafi sie okreslic.Koniec koncow podala powod i zerwala znajomosc.Mam zal do siebie o swoje zachowanie i o jej ze tak latwo mogla przekreslic.

Co sie stalo to sie nie odstanie.Jedynym wyjsciem jest zadbanie o siebie.Zrozumienie sytuacji i wyciagniecie wnioskow.Nikt za nas zycia nie przezyje.

Tak jak u mnie jak u ciebie to raczej sie juz nie naprawi i trzeba sie z tym pogodzic.

Nie wiem co wiecej moge powiedziec

Boli srata kogos bliskiego ale bardziej boli jak to ktos zrobi w chamski sposob.

Trzeba to przetrac bo co innego nam zostaje?Przeciez zycie sie nie konczy na  jakiejs osobie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...