Skocz do zawartości
Forum

Jak zaprzyjaźnić się z ludźmi będąc nowa?


Gość Sno

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to w szkole czy w pracy czy jakimkolwiek innym miejscu. Nie wyróżniam się super wyglądem, ot delikatna uroda, zadbana w miarę możliwości (ale nie plastik) co tu dodać.. Nie jestem bogata więc w ewentualne elity się nie wpisze. 

Czasem budzę jakieś zainteresowanie w małej grupie ludzi, ale zaraz się peszę i wycofuje bo nie mam obycia (brak doświadczenia, totalny brak życia towarzyskiego z powodu prześladowań przez całe dotychczasowe życie, do  tej pory nie wiem za co) mam jeszcze nadzieję że coś się zmieni... Ale jestem nadwrażliwa przez to wszystko więc wolę być  Przygotowana. 

Jak zaprzyjaźnić się, być lubiana? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2020 o 01:03, Gość Sno napisał:

zaraz się peszę i wycofuje bo nie mam obycia (brak doświadczenia, totalny brak życia towarzyskiego z powodu prześladowań przez całe dotychczasowe życie, do  tej pory nie wiem za co) mam jeszcze nadzieję że coś się zmieni... Ale jestem nadwrażliwa przez to wszystko więc wolę być  Przygotowana. 

Czyli brak Ci pewności siebie, prawdopodobnie masz niewysokie poczucie wartości.

Jak zaprzyjaźnić się, być lubiana? Zacząć od siebie czyli zaprzyjaźnić się ze sobą i polubić samą siebie. Nie ma innej drogi ani innej metody. Czytaj dużo n.t. podnoszenia samooceny i metod na polubienie siebie. Codziennie nad sobą pracuj, konsekwentnie i sumiennie,  a za kilka lat nie będziesz miała tego problemu.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...